Çözüldü RX 580 sisteme görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Merhaba. Bilgisayar görüntü veriyor fakat benim monitöre görüntü vermiyor. HDMI ile hem anakarta hem de ekran kartına bagladim ve 2 farklı HDMI kablosu denedim sonuç aynı. Ne yapmam gerekiyor?

Monitör: Lenovo Legion R25-I

Ekran kartı RX 580.

Çözüm
Ürünün kullanıcıları iade edip başka monitor almış ve sıkıntısız kullanıyorlar. Aynı sistemi başka monitörde test ettim ve görüntü geldi fakat bu monitörde gelmedi. Anlatmak istediğim buydu. Yardımlarınız için teşekkürler yarına iade bulundum.

Arkadaşlar sorunu garip bir şekilde çözdüm. Bilgisayarı televizyona bağladım, televizyondan görüntüyü aldıktan sonra monitörü bağladım. Televizyondan görüntüyü çektim ve artık monitörü sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
İki BIOS da cortlamış olabilir mi acaba?

Hocam dükkanda görüntü veriyorken benim monitörde vermiyorsa ve laptopa görüntü veriyorsa sanırım monitörde sıkıntı var.
Gerçi görüntü veriyodu başka pcde unuttum. Konudan konuya atlayınca kafa kalmadı pardon.

Ürünün kullanıcıları iade edip başka monitor almış ve sıkıntısız kullanıyorlar. Aynı sistemi başka monitörde test ettim ve görüntü geldi fakat bu monitörde gelmedi. Anlatmak istediğim buydu. Yardımlarınız için teşekkürler yarına iade bulundum.

Arkadaşlar sorunu garip bir şekilde çözdüm. Bilgisayarı televizyona bağladım, televizyondan görüntüyü aldıktan sonra monitörü bağladım. Televizyondan görüntüyü çektim ve artık monitörü sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı