RX 580 siyah ekran sorunu

• Konuyu başlatan zEtra
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 3B

zEtra

Kilopat
Daha fazla  
3 Gün önce yeni bir sistem dizdim bu dizdiğim ilk sistem. Dün normal bir şekilde bilgisayarı kullanırken yaklaşık 5 sn bilgisayar dondu ve ekranda kırmızı kareler çıktı ardından düzeldi hiçbir sıkıntı çıkmadı. Birkaç saat sonra bilgisayarı açınca Windows logosu geldikten sonra ekran karardı ve monitörün ışığı maviden kırmızıya döndü bende kapatıp yeniden açtım hiçbir sıkıntı olmadan açıldı. Bu gün Windows güncelleştirmesi yaptıktan sonra bilgisayarı açarken ekran tekrar karardı kapatıp açtım düzeldi ama bundan önce defalarca bilgisayarı kapatıp açtım ama böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sorun ne olabilir?

Bir daha donduğu zaman bilgisayarı kapatmak yerine monitorun güç kablosunu çıkar tak. Yani sadece monitoru yeniden başlat. Eğer sıkıntı kart kaynaklıysa monitoru resetlemek sorunu çözmeyecektir.
Şu halde bana sorun monitorun kablosunda gibi geldi.

Maalesef hatayı almaya devam ediyorum. Birkaç gündür bir şey olmadı ama az önce internette dolaşırken birden ekran gitti. Monitörü kapatıp açtım ama hiçbir şey olmadı. Klavye ve mouseun ışıkları da gitti.

Maalesef hatayı almaya devam ediyorum. Birkaç gündür bir şey olmadı ama az önce internette dolaşırken birden ekran gitti. Monitörü kapatıp açtım ama hiçbir şey olmadı. Klavye ve mouseun ışıkları da gitti.
Merhaba sorunu çözebildiniz mi ? Son durum nedir?

Geri
Yukarı