Çözüldü RX 580 System service exception hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafakaplan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Ekran kartım Gigabyte RX 580 8 GB, eski ekran kartım GTX 750 Ti eski ekran kartımı taktığımda bilgisayarım sorunsuz açılırken, RX taktığım zaman bu hatayı alıyorum. System service exception dumb dosyaları ekte, yardımcı olabilir misiniz? DUMB DOSYASI

Çözüm
Windows'u son sürüme yükseltin. Ayrıca AMD ekran kartını takacak olursanız DDU ile NVIDIA kartın sürücülerini kaldırıp öyle takın. Sanıyorum soruna bu sebep oluyor. Yazılımda zaten yeni bir ekran kartı takacağım diye seçenek var, onu seçin.
Bu işlemden sonra taktığınız ekran kartının sürücülerini yükleyin. Keza AMD'den NVIDIA'ya geçecek olursanız da bunu yapmalısınız.
Windows'u son sürüme yükseltin. Ayrıca AMD ekran kartını takacak olursanız DDU ile NVIDIA kartın sürücülerini kaldırıp öyle takın. Sanıyorum soruna bu sebep oluyor. Yazılımda zaten yeni bir ekran kartı takacağım diye seçenek var, onu seçin.
Bu işlemden sonra taktığınız ekran kartının sürücülerini yükleyin. Keza AMD'den NVIDIA'ya geçecek olursanız da bunu yapmalısınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı