RX 580 üzerindeki etikette RX 480 yazıyor

Biosu rx580le değiştirdiklerini ve rx480i özel biosla sattıklarını gördüm. Çoğu dolandırıcıların.
İşte, benim de öğrenmeye çalıştığım bu, benim ekran kartı da mı öyle diye anlamaya çalışıyorum.

BIOS atılmış olabilir o zaman kartı 2 el aldıysanız satıcı ile görüşün.
Tam olarak BIOS atıldığından emin olabilsem öyle yapacağım zaten, emin olmayan konuşmayı doğru bulmuyorum.

İşte, benim de öğrenmeye çalıştığım bu, benim ekran kartı da mı öyle diye anlamaya çalışıyorum.

Tam olarak BIOS atıldığından emin olabilsem öyle yapacağım zaten, emin olmayan konuşmayı doğru bulmuyorum.

Etiketi söyleyebilirsin. Üzerindeki etikette bu yazıyor ekranda bu yazıyor diye söyleyebilirsin.

Gpu-Z içinde BIOS sürümü öğrenin ekran kartı BIOS sürümü ile kontrol edin başka yöntemle anakart BIOS üzerindende yapılıyordu diye biliyorum ben dediğiniz farklı bir şeymiş.

Ekran kartının değerleri uyuşmuyor senin değerlerinle. GPU-Z'den Lookup'a tıkla nereye yönlendiriyor bir bak bakalım.

Ekran kartının değerleri uyuşmuyor senin değerlerinle. GPU-Z'den Lookup'a tıkla nereye yönlendiriyor bir bak bakalım.
Buraya yönlendiriyor ve ortadaki ekran kartı ile görüntü olarak uyuşuyor benim ekran kartı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    559,8 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı