RX 580 ve R3 3100 sürücü kurulumu

ahmetarda1

Femtopat
Merhaba, ben bir bilgisayar topladım ve Driver kurulumların pek anlamıyorum. parçalarım şunlar ASUS B450 K anakart, ASUS RX580 ekran kartı, AMD Ryzen 3 3100 işlemci, XPG 8 GB RAM bunların driver'larını nereden bulabilirim ve nasıl kurabilirim yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığın bileşenlerin isim ve modellerini yazarsan google kendi sitelerinden bulabilirsin, İndirip kuracaksın başka da bir işlemi yok. Oldukça kolay. Ram'lerin herhangi bir sürücüsü olduğunu hiç duymadım. İşlemci için de birşey yapman gerekmiyor ama ilk açılışın ise anakartın sürücülerini ve ekran kartının da en güncel sürücüsünü indirip kurman gerekir stabil performans için

peki bunları kurup pc yi yeniden başlattığımda bios dan bir yenileme yapmam gerekiyomu çünkü biosa girdiğimde ram 2666 calışıyor 3000 de çalışması gerek

Peki bunları kurup PC'yi yeniden başlattığımda BIOS'dan bir yenileme yapmam gerekiyor mu çünkü BIOS'a girdiğimde RAM 2666 calışıyor 3000'de çalışması gerek

XMP'yi açın profile 1 ya da 2'yı seçin hangısı doğru MHz'de çalıştırıyorsa BIOS Update'de yapmanızı öneririm eğer yaparsanız bu ayar sıfırlanacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı