RX 580 veya 570 alınır mı?

2.el 2000-2800TL bütçe var çevremde bu fiyata hep RX 570-580 var. 1600 AF ile bence güzel FPS veriyor ama WattMan hatası yüzünden almak istemiyorum. kimisinde ayda 1-2 kere oluyormuş kimisinde daha fazla. NVIDIA tarafında da çevremde sadece 1650 ve 1060 3GB var. Ne yapacağımı şaşırdım. WattMan hatası olduğunu bile bile AMD kart alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
6500 XT ile ölçelim yazacaktım. Ayrıca arkadaş AMD markasını genel olarak kirletiyor.
ben kendi adıma söylüyorum ve güvenmiyorum. İstediğim gibide eleştiririm kötülerim kendi açımdan kimse karışamaz işlemcide hala r51600 kullanıyorum işlemcide gayet iyiler alan alır beni ilgilendirmez çünkü sorunları ben yaşadım yaşayan bilir bu kadar bir firmaya bağlı olmanın anlamı yok ben dedim diye herkes karttan soğmayacak. Ben kendi fikrimi söylüyorum çünkü kötü olayları ben yaşadım alan alır almayan almaz. Ayrıca 1 üründen sorun yaşarsam zaten o markadan soğurum diğer ürünleri umrumda olmaz.

Ben kendi adıma söylüyorum ve güvenmiyorum. İstediğim gibide eleştiririm kötülerim kendi açımdan kimse karışamaz işlemcide hala R51600 kullanıyorum işlemcide gayet iyiler alan alır beni ilgilendirmez çünkü sorunları ben yaşadım yaşayan bilir bu kadar bir firmaya bağlı olmanın anlamı yok ben dedim diye herkes karttan soğmayacak. Ben kendi fikrimi söylüyorum çünkü kötü olayları ben yaşadım alan alır almayan almaz. Ayrıca 1 üründen sorun yaşarsam zaten o markadan soğurum diğer ürünleri umurumda olmaz.

550 kullanmıştım geçen sene bende çok çektim. O yüzden bu konuyu açtım zaten. Ama sanırım risk alıp şehir dışından 1060 6 GB almaya çalışacağım. Olmazsa çevremden 1060 3GB.

550 kullanmıştım geçen sene bende çok çektim. O yüzden bu konuyu açtım zaten. Ama sanırım risk alıp şehir dışından 1060 6 GB almaya çalışacağım. Olmazsa çevremden 1060 3GB.
Alacaksan param güvende ile al hocam. Fikir değiştirmeye çalışmayacağım.

İsterseniz 6400 deneyin sıfır 3000 TL falandı garantisi var zaten değiştirirler. Doğrudur çevremde çok vardı 5500 de de yaşayan gördüm dediğim gibi yaşayan bilir sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı