RX 580 VGA to HDMI dönüştürücüyle çalışmaması

Keİsat

Zeptopat
Daha fazla  
Ben bir mağazadan VGA dönüştürücüsü aldım ve ekran kartıma uyacağı ve sıkıntı yaşamayacağımı söyledi aldığım adam, taktım çalıştırıyorum 15 -20 dakika kullanıyorum ve ekranım kapanıyor dönüştürücüyü çıkartıp taksamda bir etkisi olmuyor PC'ye reset atmak zorunda kalıyorum. Ekran kartım RX 580 8 GB.

Ben bir mağazadan VGA dönüştürücüsü aldım ve ekran kartıma uyacağı ve sıkıntı yaşamayacağımı söyledi aldığım adam, taktım çalıştırıyorum 15 -20 dakika kullanıyorum ve ekranım kapanıyor dönüştürücüyü çıkartıp taksamda bir etkisi olmuyor PC'ye reset atmak zorunda kalıyorum. Ekran kartım RX 580 8 GB.

Aynı sorunu bende yaşadım, eski bir Casper marka monitörüm vardı 60 Hz fakat overclock ile 75 Hz kullanıyordum neyse, ekran kartını güncelledim RX580 aldım XFX baktım dönüştürücü ile çalışmıyor, sonra başka bir dönüştürücü aldım yanılmıyorsam markası Hadron idi hatta 3.5 mm jack çıkışı da vardı dönüştürücüde ve görüntü almıştım 75 Hz. Yani elindeki dönüştürücüyü bir kontrol et bakalım çok ısınıyor mu, eğer ısınıyorsa 5-10 liraya DVI-D to HDMI alabilirsin ama monitöründe ses çıkışı varsa ses alamazsın.

Geri
Yukarı