RX 580 vs GTX 970

8 GB olanların çoğu miningli satıcıların kendisi söyledi 4 GB düşünüyorum
GTX 970 bildiğim kadarıyla ve dediğiniz gibi mining yapılmıyor onun için düşünüyordum ve bir satıcı gördüm mining yapmadığını yaklaşık 7 ay önce garantisinin bittiğini belirtmiş alınır mı? Gigabyte 2000 TL
Kart RX 580
mining yapıldıysa sakın alma çok yorulmuştur o 7/24 adam onu çalıştırıyor 10 senede geleceği noktaya adam onu 1 senede rahat getirir mining yaparak.

8 GB olanların çoğu miningli satıcıların kendisi söyledi 4 GB düşünüyorum
GTX 970 bildiğim kadarıyla ve dediğiniz gibi mining yapılmıyor onun için düşünüyordum ve bir satıcı gördüm mining yapmadığını yaklaşık 7 ay önce garantisinin bittiğini belirtmiş alınır mı? Gigabyte 2000 TL
Kart RX 580
GTX 970 yorgun bir kart. 1650 bakılabilir onun yerine, RX 580 mining yapılmadığının garantisini kimse veremez. Furmark testi + GPU-Z fotoğrafları isteyin, sıcaklıklara vs. bakalım.

Ayrıca bulabilirseniz 1060 3 GB'da iş görür, 6 GB bulamazsınız büyük ihtimalle ama onu da deneyin.

GTX 970 yorgun bir kart. 1650 bakılabilir onun yerine, RX 580 mining yapılmadığının garantisini kimse veremez. FurMark testi + GPU-Z fotoğrafları isteyin, sıcaklıklara vs. bakalım.

Ayrıca bulabilirseniz 1060 3 GB'da iş görür, 6 GB bulamazsınız büyük ihtimalle ama onu da deneyin.

Hocam ASUS Phoenix buldum 1800'e 3 GB alınır mı?
Bir de MSI çift fanlı buldum aynı 1800 TL
2000 TL bandına 6 GB versiyon buldum

GTX 970 yorgun bir kart. 1650 bakılabilir onun yerine, RX 580 mining yapılmadığının garantisini kimse veremez. FurMark testi + GPU-Z fotoğrafları isteyin, sıcaklıklara vs. bakalım.

Hocam bu ekran kartı alınır mı?

Son düzenleme:

RX 580 8 GB iyidir hocam bu fiyatlara bakın mining olması sorun değil o kadar temiz ve yüksek sıcaklığa çıkmayan bi kart alın yeterli. Furmark testi isteyin.

Mining problemi 6 GB 1060 kartında da olabilir. RX 500 serisi sorunlu diyorsanız 1060 6 GB, AMD sorun değilse RX 580 8 GB. İkiside benzer güçlerde kartlar.

Burada olay size kalmış durumda, zaten GTX serisine DLSS/RT gibi özellikler yok, yine AMD'nin FSR'sini kullanacaksınız. Fakat Nvidia sürücü konusunda daha stabildir. İkinci el kartlarda riski düşüren bir etken.

Yeni konular

Geri
Yukarı