RX 580 yeşil veya sarı ekran sorunu

Alc3n21

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Paramedik
İyi günler. Dün yeni bi kart aldım RX 580 8 GB OC Asus Dual. İkinci el garantili. Kart geldi tertemiz. Taktım PC'ye Driver yükledim sorunsuz ama oyun ya da test programı açınca yeşil bazende sarı bi ekran geliyor başka hiçbir şey yok öyle kalıyor. Sorun benden mi kaynaklı kart mı bozuk? Ona göre iade edeyim.
Sistem:
  • FX 8350
  • 8 GB DDR3 1333
  • Gigabayte GA-970A-d3
  • 500W Cooler Master PSU

Olabilir, size demiştim Win10 kurun diye, Win7 artık sorun çıkarmaya başlıyor çünkü
Süre kısaydı açıkçası bulamadım. Pc den uzak kalalı çok oldu her oyunun nerdeyse mobili var. Pubg için alıyorum bende. Şuan elimde bulunan sisteni 2011-12 de toplamıştım o gündür evde duruyor öyle. Şimdilik iyi bi kartla çözerim diye düşündüm. 1060 ile rx580 arasındaydım 580 fiyatları daha uygun diye tercih ediyorum.

Hocam sıfır rx 580 8 gb aldım gigabyte aorus. Pc yi tv ye bağlı kullanıyorum. ( samsung 4k curved). Yine furmax açıyorum testi yapıyor fakat bi süre sonra sinyal yok hatası veriyor. Sanki hdmı kablosunu çekmişim gibi fakat kasa aktif çalılıyor ekran kartıda fanları dönüyor belli ki hala teste. Kart bu sefer çalışıyor fakat sorun ne olabilir çözemedim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı