Sapphire nitro+ Rx 580 yeşil ekran sorunu

Canon

Hectopat
Daha fazla  
Sapphire nitro+ Rx 580 4Gb Oc ve bu yeşil ekran olma durumunun ne ile alakası olduğunu da bilmiyorum. Ekran 1 saniye gibi bir süre içerisinde yeşil olup düzeliyor, bunu sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onboard ile çalıştırdığımda problem yok ekran kartım yeni.

Anakarttan görüntü aldığınıza göre ekran kartında arıza var?

Madem yeni, verin servise. Birde video çekin. Yani ekranın yeşil olduğu gözüken bir video. Kaç saniye sürer bilmiyorum ama çekmeye çalışın.

Bence ekran kartı arızalı.

Anakarttan görüntü aldığınıza göre ekran kartında arıza var?

Madem yeni, verin servise. Birde video çekin. Yani ekranın yeşil olduğu gözüken bir video. Kaç saniye sürer bilmiyorum ama çekmeye çalışın.

Bence ekran kartı arızalı.
Çekmemin imkanı yok her dakika olan bir şey değil çok nadiren oluyor. Garantiye nasıl göndereceğim ?
HDMI girişini değiştirmeyi deneyeceğim.
Küçük bir soru arkadaki girişlerin plastik korumalarını çıkarmadım bir şey olur mu ?

Son düzenleme:
Bir şey olmaz. Ama ekran kartı bes belli arızalı işte. Gidin değişim isteyin vakit kaybetmeyin.
Çekmemin imkanı yok her dakika olan bir şey değil çok nadiren oluyor. Garantiye nasıl göndereceğim ?
HDMI girişini değiştirmeyi deneyeceğim.
Küçük bir soru arkadaki girişlerin plastik korumalarını çıkarmadım bir şey olur mu ?

Bir şey olmaz. Ama ekran kartı bes belli arızalı işte. Gidin değişim isteyin vakit kaybetmeyin.
Peki bir daha bu sorunla karşılaşırsam değişim isteyeceğim.
Ekran kartı HDMI yerini değiştirdikten sonra yeşil ekran sorunu göremedim şu ana kadar.
2 gündür yeşil ekran hiç olmadı sanırım girişte problem var ama yinede bir değişim istemeye çalışacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı