RX 590 ekran kartı satılmalı mı?

Favianobi

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 yıldır RX590 Special Edition kullanıyorum, bugün RX6600 aldım Sinerji üzerinden 4750 TL'ye denk geldi ve iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum. Sorum ise şu, eski kartım olan RX590'ı şu an 3000 TL civarından satayım mı yoksa yılbaşını bekleyip potansiyel bir zamdan sonra mı satışa koyayım? Malum asgari ücret artacak bunun net etkisi olur mu ekran kartlarına?

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır RX590 Special Edition kullanıyorum, bugün RX6600 aldım Sinerji üzerinden 4750 TL'ye denk geldi ve iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum. Sorum ise şu, eski kartım olan RX590'ı şu an 3000 TL civarından satayım mı yoksa yılbaşını bekleyip potansiyel bir zamdan sonra mı satışa koyayım? Malum asgari ücret artacak bunun net etkisi olur mu ekran kartlarına?
Bence şimdi satmanız daha kolay olur.

Bence eski kartları daha eskimeden satmak lazım.

Bence eski kartları daha eskimeden satmak lazım.
En geç asgari ücret zammı açıklandıktan sonra tekrar satışa koyarım dediğim gibi ama işte 1 2 ay çok geç olur mu bilemiyorum.
Bence şimdi satmanız daha kolay olur.
Bunu da düşündüm evet belki zamdan sonra satılma ihtimali de düşebilir.
Bence yılbaşından sonra sat her şeye zam gelir diye tahmin ediyorum.
Evet 3000'den satıp 1 ay sonra 5000 falan görürsem ilanlarda üzücü olur.
RX 590'a 3k verecek enayiyi bulduysan yapıştır gitsin.
Sizce zamdan sonra vesaire piyasası artar mı aynı mı kalır?

En geç asgari ücret zammı açıklandıktan sonra tekrar satışa koyarım dediğim gibi ama işte 1 2 ay çok geç olur mu bilemiyorum.

Bunu da düşündüm evet belki zamdan sonra satılma ihtimali de düşebilir.

Evet 3000'den satıp 1 ay sonra 5000 falan görürsem ilanlarda üzücü olur.

Sizce zamdan sonra vesaire piyasası artar mı aynı mı kalır?
2000-2500 arasına rahatlıkla RX 590 bulunuyor 3000 veren varsa kaçırma sat.

Yeni konular

Geri
Yukarı