RX 590 Fatboy Kapanma Sorunu

Fsp hydro 600w ilk aldıgım güç kaynağınıda iade etmiştim para iadesi yaptılar araştırıp bu modeli aldım bende

evet bunu ayarları yaptım ama sıfırlandı sürekli. '' Ekran kartı için şu an kullandığınız sürümü DDU programı ile kaldırarak 20.4.2 sürümünü kurun '' bunu nasıl yapacağım bilgi verir misin ?
Ayarların sıfırlanmaması için orada yazmıştım. Görsele eklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapatın. Ayrıca bilgisayarı direkt fişten çekip ya da kasadaki düğmeden direkt kapatınca ayarlar sıfırlanıyor ona çözüm bulamadım. DDU programını indirin. DDU programını nasıl kullanacağınıza şu konudan bakabilirsiniz. DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal

Ayrıca DDU programını açtığınızda seçenekler kısmından en alttaki Windows bir aygıt için sürücü aradığında Windows güncellemesinden sürücülerin indirilmesini önleyin seçeneğini de seçin.

Yazdığınızı yeni idrak edebildim. Furmark indirip ekran kartınızın sıcaklığını anlık test edin. Eğer dediğiniz gibiyse ve sadece ekran kartının fanları dönmüyor ve sistem hala çalışıyorsa iade edin ve AMD ekran kartından uzak durun.
Çok sinirli ve bıkmış durumdayım kusura bakma baya karışık bi cümle olmuş.

Para iadesi istedim bu sefer bakalım incehesap para iadesi yapcakmı.
Ya olur mu öyle şey süper ötesi tam bir fiyat performansı olan AMD ekran kartını kullanıyorsunuz. Bu kartlar müthiş sorunsuz. :D Şaka bir yana dediklerimi deneyin. Çözüm olmaz ise başka sürücü sürümlerinde deneyin. O sürücülerde bu tarz ayarları deneyin. Eğer yaşadığınız sıkıntı benim gibi yazılımsal sürücü kaynaklı ise net bir çözüm yöntemi olmadığı için bütün çözüm yöntemlerini denemeniz gerekli. Hangisi çözüm olursa artık. Çözüme ulaşamamış kişilerde var maalesef. Sizi bir önceki konudan hatırladım ve hatalardan bahsetmiştim. Keşke o zamanlar iade etseydiniz. Hayırlısı olsun bakalım inşallah para iadesini kabul ederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı