RX 590 için en ideal mining ayarları

Claymore's Dual Ethereum Miner.

merhaba modlama yaptınız mı önerdiğiniz ayarlar ile 60 derece 25 mh alıyorum normal mi
Claymore's Dual Ethereum Miner.
modlama yaptınız mı önerdiğiniz ayarları aynen girdim ama 25 mh ve 62 derece verdi muhtemelen 65 e kadar da yükselecek yeniyim deneyimleriniz ile sizin kadar oyalanmamış olacağım yardımınız için teşekkürler

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,3 MB · Görüntüleme: 82
Son düzenleme:
merhaba modlama yaptınız mı önerdiğiniz ayarlar ile 60 derece 25 mh alıyorum normal mi

modlama yaptınız mı önerdiğiniz ayarları aynen girdim ama 25 mh ve 62 derece verdi muhtemelen 65 e kadar da yükselecek yeniyim deneyimleriniz ile sizin kadar oyalanmamış olacağım yardımınız için teşekkürler
Ben olsam sizin yerinizde biraz daha fan için önem verip sıcaklığı düşürürüm.
Aynı şekilde siz gibi 25 Mh/s ile kazıyorum. 75 W güç çekiyorum ve sıcaklığım 45 dereceyi geçmiyor.

Hayır, modlama yapmadım. Ayarları kaydetmemişsiniz galiba, MSI Afterburner'daki en alttaki tik tuşuna basın kaydetmek için.

Çekirdek hızı 1175 MHz
Voltaj 850 mV
Bellek hızı 2150 veya 2200 MHz

Şunları bulabildim, bir deneyin bakalım.

Merhabalar,
Kartım RX580 ve MSI Alterburner üzerinden Voltaj ayarı yazıldığı gibi 850 mV olarak bir türlü yapamadım.
Yani -200 ile +100 'e kadar ayarlanıyor, tabii ayarlama yaptığım yer sol alttaki VOLTAGE kısım mı?

1620578079703.png

Geri
Yukarı