RX 590 için oyun tavsiyesi

@Silinen üye Saçma şeyler mi? Oyunlar boşuna mı parayla satılıyor? Üreticinin ürününü satın almayıp kaçak yollarla kullanmak ne zaman meşru oldu? Kullanıp kullanmamak kullanıcı kararı zira suç işleyip işlememek de insanın elinde. İçerik üreticisi olup ürünlerinizi sattığınızda ürünlerinizin çalınıp kullanılmasının nasıl bir şey olduğunu anlarsınız. Tabii olursanız...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu daha önce de defalarca tartışıldı bu forumda, konunun sonu gelmeyecek hiçbir türlü. Benzin çalmak gibi şeylerle karşılaştırılması bana göre saçma. Ülkemize özel olarak fiyatlandırma veya dil seçeneği sunmayan oyunları almayı da korsan kullanmayı da düşünmüyorum ben zaten. Kullananlara da hiçbir şey demiyorum ama bence haklılar sonuna kadar.

İnsanların zeki gözüküceğim diyerekten saçmalamaları okadar hoşuma gidiyor ki. Hocam korsana destek yok ama konuya bedava nasıl indirebilirim yazmasaydınız tonlarca öneri alabilirdiniz. ;)

Son düzenleme:
Öncelikle önerileri de bulunanlara sonra da kınama yağmuruna tutanlara teşekkür ederim.
Benimde aklımda korsan kullanmak yoktu, bazı ekstrem durumlardan dolayı şuan para veremem. Tabii ki etik değil ömür boyu korsan oynamayı düşünmüyorum zaten. Birkaç aylığına idare edecek indirebileceğim 1-2 oyun olsaydı sevinirdim.

Öncelikle önerileri de bulunanlara sonra da kınama yağmuruna tutanlara teşekkür ederim.
Benimde aklımda korsan kullanmak yoktu, bazı ekstrem durumlardan dolayı şuan para veremem. Tabii ki etik değil ömür boyu korsan oynamayı düşünmüyorum zaten. Birkaç aylığına idare edecek indirebileceğim 1-2 oyun olsaydı sevinirdim.
Xbox Game Pass 3 aylık 5.90 TL. Tam birkaç ay idare etmelik. Ama veremem, o kadar param yok derseniz de Steam'de ücretsiz oyunlar kategorisine göz atabilirsiniz, veya Epic Games her hafta ücretsiz oyun veriyor. 19 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında toplam 12 oyun ücretsiz verecek. Onu takip edebilirsiniz. Bilmiyorum Game Pass 5.90 TL fiyatıyla resmen bedava. İçeriğindeki oyunlar sizi fazlasıyla tatmin eder.

Xbox Game Pass 3 aylık 5.90 TL. Tam birkaç ay idare etmelik. Ama veremem, o kadar param yok derseniz de Steam'de ücretsiz oyunlar kategorisine göz atabilirsiniz, veya Epic Games her hafta ücretsiz oyun veriyor. 19 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında toplam 12 oyun ücretsiz verecek. Onu takip edebilirsiniz. Bilmiyorum Game Pass 5.90 TL fiyatıyla resmen bedava. İçeriğindeki oyunlar sizi fazlasıyla tatmin eder.
Çok iyi bedava resmen. Var mı bildiğiniz başka oyun indirme siteleri?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı