RX 590 ile MSI GTX 1080 Takası yapılır mı?

Ayrıyeten eger beğenmezsen iade edebilirsin dedi.
Edebilirsin dedi ama bir delil sundu mu ?

Ayrıca,

Şu iki konuya bak bence.

1650, 1650S, 1070, 1080 kartlari arasinda herhangi bir para vermeden takas istedi hepsi.

Bir insan nasıl teklif olarak 1650 ile 1080'i aynı yere koyabilir? Senin BMW ile benim arabalardan birini takas edelim Dacia, Bentley hangisini istersen demek gibi olmuş.

Arkadaşına 1080 vermek yerine 590 vermek;-;

Edebilirsin dedi ama bir delil sundu mu?

Ayrıca,

Şu iki konuya bak bence.

Peki ben urunumu 5.5'a koydum pek yazan olmadi acaba ne kadar eder ürün zaten ben bu konu için onceden de boyle konu acmistim nakit olarak satacaktim.
Acaba satip ustune işlemcimi bile degistirebilir miyim?
Önce para istemiyor sonra para istiyor bir tezgah var gbi teklif nereden geldi Letgo gbi siteden mi?

Sahibinden.
Olay su ben 1080 hakkinda konusuyoruz 1070 icinmis 1650S ile takas edersek o ustune para veririm dedi 1080 istersem ben verecekmişim.

Peki ben urunumu 5.5'a koydum pek yazan olmadi acaba ne kadar eder ürün zaten ben bu konu için onceden de boyle konu acmistim nakit olarak satacaktim.
Acaba satip ustune işlemcimi bile degistirebilir miyim?

Sahibinden.
Olay su ben 1080 hakkinda konusuyoruz 1070 icinmis 1650S ile takas edersek o ustune para veririm dedi 1080 istersem ben verecekmişim.

O zaman boş ver kart güzel ama dolandirici piyasada çok dikkatli ol.

Sıfır 1080 tabi ki daha iyi ama sıfır olduğuna inanmıyorum.

5,5 yaşındaki kartın sıfırını kim kaybetmiş de o bulsun. Ayak yapıyor 2018'de durdu 1080'in üretimi hangi rafta 3 yıl bekler.

Geri
Yukarı