RX 590 ile RDR2'de düşük performans sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Emir Bilici

Hectopat
Daha fazla  
Ryzen 5 2600 ve RX590 ikilisi ile RDR 2 oynarken RX 480, R5 1600 ikilisi kullanan arkadaşımdan daha düşük performans (o bana ortalama 50 FPS aldığını söyledi, ben de Benchmark'ta ortalama 48 FPS aldığımı gördüm) alıyorum ve bu konu cidden canımı sıkmaya başladı. Ayrıca işlemcim oyunda 80 dereceleri görüyor (Doom Eternal ve Odyssey'de 95'i görmüştü). Sizce problem bundan mı kaynaklı? Yoksa başka bir etken olabilir mi? Bir de geçenlerde Frekans TV adlı kanalın YouTube videosundaki RX 590'ın da benim kartımdan çok daha fazla FPS verdiğini görmüştüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada bir sorun yok gibi görünüyor. Ayarlarınızı sisteminizin gücüne göre düzenlemeniz gerekir. Aşırı detay ayarları kısıp doku kalitesini yükseltmek mantıklı bir çözüm. Etrafınızdaki insanlarla karşılaştırma yapmanız doğru değil. Birebir aynı sahnelerde mi test yaptınız ya da ayarlarınız aynı mı? Sürücülerinizi güncel tutun ve ayarlarla biraz oynayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arada birșey merak ettim yüzde yüz yükte nasil 41°C oluyor benim ekran karti boșta 51°C

Yeni konular

Geri
Yukarı