RX 590 Nitro SE Nasıldır?

OnurhanAtmis

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RX 590 Nitro SE nasıl sizce ya da kötü diyosaniz aynı fiyat bandında tavsiyeleriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınıyor dostum. Bende şu anda aynı kart var, çok güç çekiyor çok ısınıyor, wattman hatası yaşıyorum sürekli. Yük altında 30 dakika - 1 saat oynadığım zaman wattman hatası yaşıyorum. Görüntü ve ses birden gidiyor, reset atmadığın sürece görüntü ve ses gelmiyor. Reset attığında düzeliyor ve masaüstü geldiğinde bir bildirim çıkıyor ''Wattman Ayarları Geri Yüklendi'' diye. Wattman hatası oluyor bu. Bence güzel kardeşim parayı basıp NVIDIA al pişman olma.

NVIDIA kartlar çok ısınmıyor, az güç çekiyorlar, sessiz çalışıyorlar ve performanslılar. AMD çok ısınıyor çok güç çekiyor ve wattman sorunu oluyor genelde. Evet daha performanslı ama böyle sorunlar olduktan sonra performansın ne anlamı kalıyor? Eğer param olsa biraz, GTX 1660 veya GTX 1660 Ti alırdım ben RX590 yerine.

NVIDIA kartlar çok ısınmıyor, az güç çekiyorlar, sessiz çalışıyorlar ve performanslılar. AMD çok ısınıyor çok güç çekiyor ve wattman sorunu oluyor genelde. Evet daha performanslı ama böyle sorunlar olduktan sonra performansın ne anlamı kalıyor? Eğer param olsa biraz, GTX 1660 veya GTX 1660 Ti alırdım ben RX590 yerine.
Asus RX580 gaming top nasıl ?

Asus RX580 gaming top nasıl ?
Dostum sana şöyle söyleyeyim. Eğer diyorsanki kart istediği kadar ısınsın, kartın fanları 2500 RPM'de çalışsın o sesten rahatsız olmam diyorsan git RX580 veya RX590 al. AMD kartlara hiç bulaşma bence.

RX570, 580, 590 hepsi aynı. Aynı ısınma sorunları, aynı wattman sorunları, aynı driver sorunları.
Paranı biriktir hazır 11.11 indirimleri yaklaşırken NVIDIA GTX 1660 veya 1660 Ti al.
Ucuz etin yahnisi yavan olur diye bir söz varya, işte o sözu unutma. Birazcık kesenin ağzını aç NVIDIA kalitesinden şaşma.

570'de sorun morun yok kart 60 dereceyi geçmiyor fanlar en fazla 1800 RPM olmuş. Wattman'da almıyorum çok uzun zamandır. Sürücüler sorunlu ama o kadarda değil ben de.
Benimkinin sıcaklığı dolardan hızlı yükseliyor. Boşta 40 oyunu açıyorum 50 ana menüde 55 oyunda 65 bi yarım saat olduğunda 75 sabit.

O fiyat bandında bana göre alınacak en iyi ekran kartı rx 590 dır kendimde şuan kullanmaktayım ve hiç wattman hatası ve ya başka bi hatada almadım ayrıca kartın 65 dereceyi geçtiğinide görmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı