RX 590 Nitro+ SE ve Ryzen 5 3600X sistemin ederi nedir?

@Hyakutake_GC RX 590'ı 5K civarı okutabilirsin. Kalan parçaların zaten ederini biliyorsun. Sıfırları neyse ona göre eder bir fiyat belirlersin. Anakartının sıfırı 800-900 TL arasında değişiyorsa 650 TL koyarsın örneğin.
Hocam 5K'ya almazlar herhalde, ekran kartıyla şişirilmiş sistemler mevcut hani (diğer bileşenler bir şeye benzemez genelde fakat 8.5K'ya RTX 2060'lı sistem satıldı vb. gibisinden şeyler duymak istemem).
Malatya içi elden satmak isterim (havale şeklinde olsa da dolandırıcı çok olur veya adam bozuk ürün veya bozup geri yollar).
Diğer parçalar 4000TL'yi aşıyor fakat iyimser olarak 4000TL dedim. Sizce bu parçaları nasıl satabilirim?

Hocam 5K'ya almazlar herhalde.

Miningciler alır, sen fotoğraflarını çek ilana koy fiyatı yaz görürsün mesajlar nasıl yağıyor. RX 590 değerli mining kartlarındandır seninki de iyi bir model. Elden teslim edeceksin. Sahibinden veya Letgo iyidir. Şehir dışından almak isteyenlerden de önce parayı isteyip sonra kargolayacaksın. Arctic Freezer ile SanDisk'e ne düşünüyorsun belki ilgilenebilirim.

Miningciler alır, sen fotoğraflarını çek ilana koy fiyatı yaz görürsün mesajlar nasıl yağıyor. RX 590 değerli mining kartlarındandır seninki de iyi bir model. Elden teslim edeceksin. Sahibinden veya Letgo iyidir. Şehir dışından almak isteyenlerden de önce parayı isteyip sonra kargolayacaksın. Arctic Freezer ile SanDisk'e ne düşünüyorsun belki ilgilenebilirim.
Hocam kartın değerini biliyorum, hatırlattığınız için teşekkür ederim fakat alıcı ya dolandırıcı ya da salağa yatıp bozuk kart aldığında diretirse ne yapabilirim? (Video çekip gönderirim fakat bu işlere gelmek istemiyorum :D). Havale konusunda ise başkasının kartı ile (çalıntı kart olabilir) alışverişi gerçekleştirdiği taktirde işin boyutu ne olur? Bilemiyorum.
Arctic LF 280MM soğutucuyu Amazon Almanya satıcısından aldım, geri iade edebilirim fakat siz ne kadar diyorsunuz?
SanDisk'e siz ne dersiniz?

@Hyakutake_GC satan, paraya ihtiyacı olacak sensin. Fiyatı belirlersin pazarlık yaparız. Miningciler pek böyle şeyler yapmazlar sen kartın videosunu fotoğrafını çeker, testini atarsın. Elden gelir alır bu kadar. Tek yapman gereken bankamatik gibi bir yerde buluşmak sahte paraya karşı. Ben çok ürün sattım sen kendini güvene al alıcı beğenmiyorsa kendi bilir.

@Hyakutake_GC satan, paraya ihtiyacı olacak sensin. Fiyatı belirlersin pazarlık yaparız. Miningciler pek böyle şeyler yapmazlar sen kartın videosunu fotoğrafını çeker, testini atarsın. Elden gelir alır bu kadar. Tek yapan gereken bankamatik gibi bir yerde buluşmak sahte paraya karşı. Ben çok ürün sattım sen kendini güvene al alıcı beğenmiyorsa kendi bilir.
Malatya'da da alan bulmak zordur hocam :D
Siz aklınızdaki fiyatı söyleyin, ona göre noktayı koyalım.

@Hyakutake_GC şehir dışından bile gelirler. Bana İstanbul'da Trabzon'daki adam yazdı gelip alırım diye ekran kartı için. Minerler her şehirde var, sen diyeceksin buyur gel al veya parayı gönder aynı gün kargolayayım. Soğutucuyu iade etme şansın varmış o yüzden benim teklifimden daha karlı olur. SanDisk'e 350 TL veririm. 😆

@Hyakutake_GC şehir dışından bile gelirler. Bana İstanbul'da Trabzon'daki adam yazdı gelip alırım diye ekran kartı için. Minerler her şehirde var, sen diyeceksin buyur gel al veya parayı gönder aynı gün kargolayayım. Soğutucuyu iade etme şansın varmış o yüzden benim teklifimden daha karlı olur. SanDisk'e 350 TL veririm. 😆
O halde ilanı koyalım sarı siteye. O kadar aç ve muhtaçlar (kazım yapanlar) kartlara :D
Hocam SanDisk'i ben iade edeyim :D. Beni kırmayıp, dönüş yaptığınız, fikir veya düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Hocam 5K'ya almazlar herhalde, ekran kartıyla şişirilmiş sistemler mevcut hani (diğer bileşenler bir şeye benzemez genelde fakat 8.5K'ya RTX 2060'lı sistem satıldı vb. gibisinden şeyler duymak istemem).
Malatya içi elden satmak isterim (havale şeklinde olsa da dolandırıcı çok olur veya adam bozuk ürün veya bozup geri yollar).
Diğer parçalar 4000TL'yi aşıyor fakat iyimser olarak 4000TL dedim. Sizce bu parçaları nasıl satabilirim?

Oyle derlerse onu al o zaman dersin cok basit.

Geri
Yukarı