RX 590 PCIe pinleri çizildikten sonra görüntü gelmiyor

RedRat

Hectopat
Makaleler
1
Kartımda kronik bir sorun vardı oyunları Ultra'da açtığım an kapanıyordu veya takılıp kalıyordu. Ben de garantiye gönderdim sorun yok yazmışlar (malum Türkiye. ) Bir sinirle takıp çıkardım anakarttaki pime dikkat etmeden bayağı çizmişim kartı. Şu an da görüntü alamıyorum. Bunun bir tamiri bir garantisi var mıdır? Ve ne kadar tutar tahmini bileni var mıdır?

69350491_2702179986483408_9179555403271241728_n.jpg

Zorladıysanız anakarttaki PCIe slotunun kilidinide kırdınız muhtemelen. Bence bir daha yollayın garantiden hemen yeni gelmiş ise kardeşim yolladığınız karttan hiç görüntü gelmiyor diyerekten şansını dene bence olmaz mı? RAM leri silgi ile siliyolardı işe yarar mı zarar verir mi bilen biri cevaplarsa daha iyi olur.

PCI çıkışını mavi sınav silgisi ile sil. Yine görüntü gelmezse geçmiş olsun kardeşim:( Servise hemen geri gönderip servisin üzerine de atabilirsin. Hep markalar mı bizi kazıklayacak biraz da biz onları kazıklayalım:)

Güç kaynağı neydi? Belki kartta boşuna suç aradınız sorun en başından beri güç kaynağı idi.

ThermalTake element kasa vardı 700w. Ayriyeten bir güç kaynağı almadım.

PCI çıkışını mavi sınav silgisi ile sil. Yine görüntü gelmezse geçmiş olsun kardeşim:( Servise hemen geri gönderip servisin üzerine de atabilirsin. Hep markalar mı bizi kazıklayacak biraz da biz onları kazıklayalım:)
Hocam aslında böyle birşey yapmak istemiyorum sonuçta benim Bi anlık kızgınlığım ile oldu suçlusu benim. Değişim ne kadar tutar ki acaba? Servise bugün mesaj attım bize geldiğinde bir sorun yoktu illa ultra da oynamak zorunda değilsiniz dar boğaz yapıyorsa demişler bi nevi 😁 Ne yapsam bilmiyorum gerçekten silgi olayını Bi deneyim teşekkürler de geçiceğini sanmam baya derin bir şekilde çizmişim çünkü 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı