RX 590 sürücü zaman aşımı hatası

bogisama

Hectopat
İyi günler dostlarım. Bir sorunum vardı. Son gelen 21.4.1 gelen güncelleme ile oyunlarda ilk 10-15 dakika içinde zaman aşımı hatası veriyor. Oyun donuyor ve siyah ekran gelip oyunu kapatıyor. Bir sürü çözüm denedim. DDU ile yeni sürüyü eski sürücüyü tekrar tekrar silip silip kurdum. Ekran kartım ısınmıyor. 73 dereceyi geçmiyor. Modelim Sapphire Nitro 590 WattMan hatasını arada sırada alıyordum ama bu hatayı bu aralar ilk defa alıyorum. Çözümü bilen var mıdır acaba?

Son düzenleme:
Çıkmaz. WattMan hatasını zaten undervolt çözer.
Tamamdır deneyeceğim. Teşekkür ederim
Çıkmaz. WattMan hatasını zaten undervolt çözer.
Burda bir sıkıntı yok mu sizcede? Durum 3 teki voltaj daha yüksek frekans değerlerinin voltajından bile daha yüksek.Videodaki undervoltaj yaptım.Renkler bozuldu. Herşey yeşilimsi oldu.
Resimdeki voltaj ayarları defaultdur.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-04-27 145037.png
    Ekran görüntüsü 2021-04-27 145037.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
İyi günler dostlarım. Bir sorunum vardı. Son gelen 21.4.1 gelen güncelleme ile oyunlarda ilk 10-15 dakika içinde zaman aşımı hatası veriyor. Oyun donuyor ve siyah ekran gelip oyunu kapatıyor. Bir sürü çözüm denedim. DDU ile yeni sürüyü eski sürücüyü tekrar tekrar silip silip kurdum. Ekran kartım ısınmıyor. 73 dereceyi geçmiyor. Modelim Sapphire Nitro 590 WattMan hatasını arada sırada alıyordum ama bu hatayı bu aralar ilk defa alıyorum. Çözümü bilen var mıdır acaba?
Benim normalde hiç hata vermeyen kartım 21.4.1 sürümünde hata vermişti. Son sürüm de hata vermişti, eski bir driver kurarak sorunu çözdüm. Farklı farklı sürümleri kurmayı dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı