RX 590 vs RX 580

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Arkadaşlar, planımda Sapphire Radeon Pulse OC RX 580 8GB almak vardı ama 216 lira fark ile Sapphire RX 590 Nitro+ alabileceğimi gördüm. Sizce 216 lira farka değecek midir cevaplarınızı bekliyorum. (Testlerde 10 fps civarı fark oluyor.)

GTX 1660 al. Bütçen yetmiyorsa performansı daha az olsa bile 1650 al. AMD pişmanlıktır. ETS 2'de en düşükte droplar, donmalar yaşıyorum. Her oyunum en yüksek veya en düşük ayar farketmeksizin donuyor. Şimdiki aklım olsa 1650 alırdım. Ama illa AMD dersen tabii ki 590 daha iyi olacaktır.

GTX 1660 al. Bütçen yetmiyorsa performansı daha az olsa bile 1650 al. AMD pişmanlıktır. ETS 2'de en düşükte droplar, donmalar yaşıyorum. Her oyunum en yüksek veya en düşük ayar farketmeksizin donuyor. Şimdiki aklım olsa 1650 alırdım. Ama illa AMD dersen tabii ki 590 daha iyi olacaktır.
Şu ürününüzde sorun çıktığında genelleme yaparak bütün markayı kötülemeyin. Ben RX 570 sahibiyim Battlefield V gibi Nvdia destekli bir oyunda yüksek ayarlarda sabit 75 FPS alıyorum. Hiç drop olmuyor.

Şu ürününüzde sorun çıktığında genelleme yaparak bütün markayı kötülemeyin. Ben RX 570 sahibiyim Battlefield V gibi Nvdia destekli bir oyunda yüksek ayarlarda sabit 75 FPS alıyorum. Hiç drop olmuyor.
Ben ultrada 60-70 hatta daha üstü FPS alıyorum ancak anlık olarak GPU kullanımı %20-30'lara düşüyor ve donuyor. Çözemedim gitti deli olacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı