RX 590 Witcher 3 düşük akıcılık

ShitShotTR

Hectopat
Witcher'a giriyorum. 60 FPS'e düşüyor oyun kasıyor ufak. Menüye giriyorum 60 FPS gösteriyor ama 30 FPS gibi hissettiriyor.
RX 590
Ryzen 5 2600
16 GB RAM
Driverlar güncel. Onları güncelle yazmayın lütfen. Arka planda herhangi bir oyun indirmesi de yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece menüde olan akıcı olmayan hisden bahsediyorsanız oyun ile alakalı. Sorunu çözmek için bir mod vardı sanırsam bulabilirsem atarım hocam.
Modun bu olması gerek hocam. Bir deneyin çalışmıyor olabilir.

Sadece menüde olan akıcı olmayan hisden bahsediyorsanız oyun ile alakalı. Sorunu çözmek için bir mod vardı sanırsam bulabilirsem atarım hocam.
Ya bu menü beni delirtecek. Eskiden olmuyordu. Bugün çok olmaya başladı. Haritada geziyorum kasmaya başlıyor. Hani diyeceğim gözüm 75 Hz 'ye alışmış ama bunun onunla alakası yok. Harbi 30 fps gibi akıyor menüde.
VSYNC açık mı?
Sanırsam aklımdaki şeyden bahsediyorsunuz. Oyunda fps 'i sınırsız yaptım. Amd ayarlarında 75-80 arası dedim

Ya bu menü beni delirtecek. Eskiden olmuyordu. Bugün çok olmaya başladı. Haritada geziyorum kasmaya başlıyor. Hani diyeceğim gözüm 75 Hz 'ye alışmış ama bunun onunla alakası yok. Harbi 30 fps gibi akıyor menüde.
Editleyerek yukarıda paylaştım hocam modu, indirip deneyin. Olmazsa başka çözümler sunabilir belki arkadaşlar.

Nvidia hairworks gibi nvidia özelliklerini kapat, ben rx580 le 70-80 fps civarı rahat oynamıştım. Bu arada Novigrad'ta fps düşmesi normal, orada bende 45-50 fps oynuyordum, şehir sonuçta kasıyor.

Geri
Yukarı