RX 6000 serisi "22.11.2" sürücüsünde sorun yaşayabilir

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
RX 6000 serilerinde tahminen 22.11.2 sürücüsünde bir sorun olduğu düşünülüyor. Kurmanızı tavsiye etmem.

Ana kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 6000 serilerinde tahminen 22.11.2 sürücüsünde bir sorun olduğu düşünülüyor. Kurmanızı tavsiye etmem.

Ana kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu sorun diğer kartlarda var mı? RX 580 gibi.

Kim veriyor voltajı? AMD öyle bir şey neden yapsın.
Dengesiz sürücülerden dolayı her an her şey olabilir. Böyle bir iddia doğruysa şaşırmam. Zaten hiçbir şey yapmasan bile durduk yere wattman verip duruyor son sürücüler.

Bu sorun diğer kartlarda var mı? RX 580 gibi.
RX 6000 serisi kartlarda bu sorun görülüyormuş.
Herhalde çıktığından beri kullanıyorum 6900 XT ile. Sorun yaşamadım.
Yine de tavsiye etmem. Ben olsam kullanmazdım, kartı elime almak istemiyorum.
Sürücü ile kart nasıl bozuluyor. Bana saçma geldi.
Sürücünün yapamadığı şey mi var? Sürücü olmadan ekran kartını doğru bir şekilde kullanabiliyor musun?
Kim veriyor voltajı? AMD öyle bir şey neden yapsın.
Sürücü hatası, herşey olabilir. Bu durumda yapımcıya güvenmek lazım.
Dengesiz sürücülerden dolayı her an her şey olabilir. Böyle bir iddia doğruysa şaşırmam. Zaten hiçbir şey yapmasan bile durduk yere wattman verip duruyor son sürücüler.
Hiçbir zaman wattman almadım ama yaptıkları sürücüleri bir kez de test etseler güzel olur yani. Bence direkt test etmeden yayınlıyorlar, insanların yaşadıkları sorunlar o kadar fazla ki karşılaşmama ihtimalleri yok.

Pcyi akşam kapattım. Ertesi gün işten gelip powera bastım açılmıyor. Gün içerisinde powersup güç düğmesi kapalı tutarım. Sanırım bu güncelleme sonrası kart aniden öldü. Sorun yaşamıyordum çökme takılma gibi anlamadım. Ne yapmam gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı