RX 6000 serisinde WattMan hatası var mı?

Yani diyosunuz ki RX 6700 paran yoksa alınabilir WattMan hatası düzgün bir yazılım iyi bir sistemle 6 ayda çok az görebilirsin RTX 3060 zaten RX 6700'e göre performans anlamında leş DLSS dışında DLSS ekstra iyi ben bunu anladım WHQL driver denemeleri ile stabil en az hatasız olan sürücüyü indirmem gerekiyor diye anladım hala alınabilir bir kart yani doğru mu?
Dostum 4 sayfadır ben dahil bir çok AMD kullancısı WattMan sorununun bildirimden öteye geçmediği bir hata olduğunu belirttik. WattMan ile birlikte siyah,mavi ekran vs alanların sorunları sistemsel. Aldığın kartın donanımsal sorunuylada WattMan yiyebilirsin. Nvidia üzerindende böyle bu olay kimse bir garantisini veremez.

Dostum 4 sayfadır ben dahil birçok AMD kullancısı WattMan sorununun bildirimden öteye geçmediği bir hata olduğunu belirttik. WattMan ile birlikte siyah, mavi ekran vs alanların sorunları sistemsel. Aldığın kartın donanımsal sorunuyla da WattMan yiyebilirsin. NVIDIA üzerindende böyle bu olay kimse bir garantisini veremez.

Sistemim şöyle yersem bir RAM'den yarim ozellikleri şu olacak R5 5600 4.4GHz FSP Hydro G PRO 750W 80+ bronz PSU 16 GB RAM 2x8 biri 2133 MHz biri 3200 burada sorun yasarim belki bir ihtimal kasada DeepCool C560 olacak bir de kule sogutucu alacağım her şey sifir olacak dedigim gibi HDD SSD'den de yemem diye umuyom.

Sistemim şöyle yersem bir RAM'den yarim ozellikleri şu olacak R5 5600 4.4GHz FSP Hydro G PRO 750W 80+ bronz PSU 16 GB RAM 2x8 biri 2133 MHz biri 3200 burada sorun yasarim belki bir ihtimal kasada DeepCool C560 olacak bir de kule sogutucu alacağım her şey sifir olacak dedigim gibi HDD SSD'den de yemem diye umuyom.
Dostum yeni sistem toplayacaksan veya sistemine ek parçalar alacaksan yeni konu açarmısın bütçeni belirtip ona göre tavsiye verelim daha sağlıklı olur.

Elinizde hangi parçalar ve bütçe nedir?

Yeni konu açayım isterseniz buradan yazayım elimdeki parçaları belirttim yazdığım yazıda bütçemi aşarak yaptım zaten borçla maksimum alabileceğim o yani anakartım a 520M S2H.

Yeni konu açın AMD alınır-alınmaz tartışmasında karışmasın bütçe vermeyi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı