RX 6000 serisine AFMF (AMD Fluid Motion frames) desteği geldi

Voltaj ve Frekans eğrisini düzenleyerek performans kaybi yasamadan undervolt islemine curve optimizer deniyor.Hatta üstüne performans artışı bile sağlanıyor. AMD'nin kendine ait Ryzen Master yazılımı ile yapılabiliyor. 3. Parti yazilimlar da var ama ucretli. Bununla alakalı detaylı rehber yazıları sosyalde olması lazim.

AFMF tam sürüm olarak çıktı ama FSR 3 bundan kat ve kat iyi olmasına rağmen AFMF'yi çok daha başka bir teknoloji olacakmış gibi lanse etti AMD. Bir kez daha üreticinin ağızının kullanıcı ile uymadığını kanıtlamış oluyorlar böylece. AFMF tam sürüme çıktı ama neresi tam sürüm olarak çıktı hiçbir fikrim yok.

AFMF tam sürüm olarak çıktı ama FSR 3 bundan kat ve kat iyi olmasına rağmen AFMF'yi çok daha başka bir teknoloji olacakmış gibi lanse etti AMD. Bir kez daha üreticinin ağızının kullanıcı ile uymadığını kanıtlamış oluyorlar böylece. AFMF tam sürüme çıktı ama neresi tam sürüm olarak çıktı hiçbir fikrim yok.
Sorunu ne hocam?

Bugün Apex'de denedim medium high ayarlarda 1440p 140 160 arası alırken Ultra ayarlarda 135 170 arası alıyorum agyet başarılı buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı