RX 6400 overclock nasıl yapılır?

More Power Tool işe yarıyor o halde, şahane. Başta çalışmamasından şüphelenmiştim zaten. Ekstra güç girişi olmadığından power limit maksimum 75'e sabitlenebilir. Şu an çoğu BIOS'ta 45W gözüküyor. Biraz da amper limitini yükselttik mi frekansa dur diyen olmaz. Bellekler de 200-300MHz overclock olur muhtemelen. Stock ve overclock farkını merak ettim şimdi :D

More Power tool işe yarıyor o halde, şahane. Başta çalışmamasından şüphelenmiştim zaten. Ekstra güç girişi olmadığından Power limit maksimum 75'e sabitlenebilir. Şu an çoğu BIOS'ta 45W gözüküyor. Biraz da amper limitini yükselttik mi frekansa dur diyen olmaz. Bellekler de 200-300MHz overclock olur muhtemelen. Stock ve overclock farkını merak ettim şimdi :D

Hocam stes testinde veya bir oyun oynarken mavi ekran vermiyor fakat Windows açılırken bazen mavi ekran veriyor. AMD Adrenalin 22.5.1 kurulu sizce hangi ekran kartı driverinde sorun çıkartmayabilir. More power toolda sadece fan curve açıyorum.

More Power tool işe yarıyor o halde, şahane. Başta çalışmamasından şüphelenmiştim zaten. Ekstra güç girişi olmadığından Power limit maksimum 75'e sabitlenebilir. Şu an çoğu BIOS'ta 45W gözüküyor. Biraz da amper limitini yükselttik mi frekansa dur diyen olmaz. Bellekler de 200-300MHz overclock olur muhtemelen. Stock ve overclock farkını merak ettim şimdi :D

Bende yaramıyor 😅

@XPLSG Garip gerçekten. Sadece GPU Clock Limit ve Curve çalışsa frekans ayarı yapabilirsiniz aslında ancak nasıl bir sıkıntı anlamadım. Hangi sürücü kurulu?

@XPLSG garip gerçekten. Sadece GPU clock limit ve curve çalışsa frekans ayarı yapabilirsiniz aslında ancak nasıl bir sıkıntı anlamadım. Hangi sürücü kurulu?

22.7.1 kurdum ardından MPT ile fan curve yaptım yeniden başlattım Windows düzgün yüklenemedi dedi ve şu an AMD Radeon software yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı