RX 6500 XT R5 5500 CS:GO düşük performans

ilteber66

Centipat
Daha fazla  
RX6500 XT ekran kartım, Ryzen 5 5500 işlemcim, A520M-K anakart ve 16 GB RAM'im var. CS:GO düşük ayarda 120 FPS hatta bazen 60 FPS oluyor. Aynı sistemi kullanlar benden 100 FPS daha yüksek alıyor. FPS yükselmesi için ne yapmalıyım?

RX6500 XT ekran kartım, Ryzen 5 5500 işlemcim, A520M-K anakart ve 16 GB RAM'im var. CS:GO düşük ayarda 120 FPS hatta bazen 60 FPS oluyor. Aynı sistemi kullanlar benden 100 FPS daha yüksek alıyor. FPS yükselmesi için ne yapmalıyım?
Çoklu CPU kullanım ayarı aktif mi? Sıcaklık değerlerinizi ve işlemci fanınızı kontrol eder misiniz?

Cs:Go'nun başlatma kodlarına +mat_queue_mode 2 ve -high komutlarını yazın. Ardından oyun içinde konsolu açıp fps_max ayarını arttırın. Ekstra olarak görüntü ayarlarınız nasıl bilmiyorum fakat çoklu cpu kullanımı ve Oyuncu kontrastını arttır seçenekleri etkin olsun.

Çoklu CPU kullanım ayarı aktif mi? Sıcaklık değerlerinizi ve işlemci fanınızı kontrol eder misiniz?

Çoklu CPU kullanımı aktif fan ve sıcaklık da iyi.

Konsoldan fps_max 0 ayarını denediniz mi?
Denedim ama pek artmadı gibi

CS:GO'nun başlatma kodlarına +mat_queue_mode 2 ve -high komutlarını yazın. Ardından oyun içinde konsolu açıp fps_max ayarını arttırın. Ekstra olarak görüntü ayarlarınız nasıl bilmiyorum fakat çoklu CPU kullanımı ve oyuncu kontrastını arttır seçenekleri etkin olsun.

FPS Max ayarını ne yapmalıyım sayı değeri olarak ne yazmalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı