RX 6500 XT sistemde Forza Horizon 5 sebepsiz oyundan atıyor

Enesakif27

Centipat
Daha fazla  
Oyunu normal 20-25dk civari oynadıktan sonra atıyor ne takılma var ne bir şey oyunda sistemim donmuyor bile. Ekran kartım RX 6500 XT sorun devam ediyordu driver güncellemesi gelmişti yaptım ama sorun yine çözülmedi. İnternette araştırdım videolar baktım yine olmadı. Xbox Game Pass dosya onar kısmından yapmış bazıları yaptım gene olmadı var mı çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu normal 20-25dk civari oynadıktan sonra atıyor ne takılma var ne bir şey oyunda sistemim donmuyor bile. Ekran kartım RX 6500 XT sorun devam ediyordu driver güncellemesi gelmişti yaptım ama sorun yine çözülmedi. İnternette araştırdım videolar baktım yine olmadı. Xbox Game Pass dosya onar kısmından yapmış bazıları yaptım gene olmadı var mı çözümü?

Smart Access Memory kapalı ise bazı yerderde VRAM limitini doldurduğu için kendini kapatıyordur. BIOS'da Smart Access Memory (resizable bar olarak da geçebilir) açın ya da grafik ayarı düşürün.

Grafik ayarı düşük hepsi hem de ona rağmen atıyor önceden ultrada oynamama rağmen atmıyor du şimdi ise atıyor.hatta oyunu ac dediğim de açılma ekranın geliyor geri gidiyor oyun bazen açılma ekranında da kapanıyor

Geri
Yukarı