RX 6500XT alınır mı?

4500₺ bütçeniz varsa bu kart 6500XT'den çok daha iyi

Bu kartlar arasından araştırıp en iyi markayı almanızı öneririm.

4500₺ bütçeniz varsa bu kart 6500XT'den çok daha iyi
Bunlar pek güncel değil sanırsam pek bilgim yok güncellik bakımından ama sürücü desteği bitme gibi bir durumu var mı?

Bunlar pek güncel değil sanırsam pek bilgim yok güncellik bakımından ama sürücü desteği bitme gibi bir durumu var mı?
Şimdiye kadar NVIDIA kartlarda güncelleme desteği bitti diyen kimseyi görmedim. Benim 5-6 yıllık RX 570 kartımın bile güncelleme desteği devam ediyor. Bu kartın tahminen bir 5 yılı daha var güncelleme için.

Şimdiye kadar NVIDIA kartlarda güncelleme desteği bitti diyen kimseyi görmedim. Benim 5-6 yıllık RX 570 kartımın bile güncelleme desteği devam ediyor. Bu kartın tahminen bir 5 yılı daha var güncelleme için.
Attığınız linkteki ürün sıfır mı? biri bir soru sormuşta kafam karıştı.

Attığınız linkteki ürün sıfır mı? biri bir soru sormuşta kafam karıştı.
Bilemiyorum, yani güvenilirlik açısından hepsiburada ve teknobiyotik daha mantıklı attığım ürüne göre.

300₺ daha pahalı ama teknobiyotiğin güvenilir olduğunu söylüyor forumdakiler.

hepsiburada üzerindeki ise 4000₺ ama colorful markası hakkında bilgim yok.

Bilemiyorum, yani güvenilirlik açısından hepsiburada ve teknobiyotik daha mantıklı attığım ürüne göre.

300₺ daha pahalı ama teknobiyotiğin güvenilir olduğunu söylüyor forumdakiler.

hepsiburada üzerindeki ise 4000₺ ama colorful markası hakkında bilgim yok.

Galaxy markası bildiğim bir marka. sizce nasıl dır?

Ben de yıllardır duyuyorum fakat hiç kullanan arkadaşım olmadı. Teknobiyotik de yıllardır sistemlerinde kullandığına göre bir sorun yoktur diye düşünüyorum.

Hocam teşekkür ederim cevaplarınız için, PCI-3 için en iyi ekran kartı bu mu olur?

64 Bit olduğu için değil PCIe kısmı x4 genişliğinde olduğu için. Ekran kartlarında bit ile alakalı performans kaybı olmaz.
Hocam cevaplarınız için teşekkürler, pcı3 için allanabilecek en iyi ekran kartı bu mu peki?

PCI-3.0 için en verimli ekran kartı 1660 Super midir? @d1xl1te

Hocam teşekkür ederim cevaplarınız için, PCI-3 için en iyi ekran kartı bu mu olur?

Hocam cevaplarınız için teşekkürler, PCi3 için allanabilecek en iyi ekran kartı bu mu peki?

Mesaj hata veriyordu göndermiyor sanıyordum gönderiyormuş bu yüzden üst üste yazdım.

Son düzenleme:

Hocam cevaplarınız için teşekkürler, pcı3 için allanabilecek en iyi ekran kartı bu mu peki?

Mesaj hata veriyordu göndermiyor sanıyordum gönderiyormuş bu yüzden üst üste yazdım.
3 veya 4, bu paraya alabileceğiniz en iyisi bu ekran kartı.

Geri
Yukarı