RX 6500XT alınır mı?

Arkadaşlar selam ilk öncelikle ağustos 13 de sipariş ettiğim Sapphire RX 6500 XT modelini sizlere deneyimlerimi sunacağım, sunma amacım bazı arkadaşların içinde kuşku vardır diye iyi niyetliliğimi göstermek için. Arkadaşlar ben kartı almadan önce çoğu kişi bana dedi ki WattMan sorunu olabilir RX 6500 XT sorunlu vs. ben sipariş etmiştim iş işten geçmişti çok da korkmuştum, ve kart geldi kurulumunu yaptık, ne WattMan ne de hiçbir şey aldım oyun oynarken bile singleplayer 70 dereceyi görmüyor kart Max 60-65 arası, soğutması harika benim görüşüm, 3800 fiyata almıştım, biraz pahalı ama fiyat performans olduğunu değiştirmez bu fiyata (0 kart olarak) bu elektronik bazılarında sorun yaratabilir ama bende hiçbir şey olmadı gönlünüz rahatça alabilirsiniz ben çoğu oyunu orta ayarlar yüksek ayarlarda oynuyorum kafam rahat çok memnunum kartımdan bir de, i3 10100F ile kullanıyorum PCI-e 3.0. PCI-e 4.0'a geçtiğimde daha iyi FPS alacağım, yazdıklarımdan çıkarabileceğiniz şey herkesin lafına inanmayın güvenmeyin, benimkine inanırsınız inanmazsınız size kalmış, ben sadece iyi niyetlilik olarak yazıyorum. Teşekkürler buraya kadar okduğunuz için.

Hocam, aynı işlemci ve kartı bende kullanıyorum harfi harfine dedikleriniz doğru katılıyorum bendeki performans ve degerlerde sizin dediğiniz şekil, insanın başkalarının lafına bakacağına kendi deneyimlemesi gerek iyor, ve AMD'yi çok kötülüyorlar hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı