RX 6500XT sistemde oyuna girer girmez GPU hotspot 100 derece oluyor

Bende Windows 10'dan 11'e geçiş yaptım aynı sorun var, AMD'nin kendi driverinde sorun var sanırsam oyun oynarken vantilatör gibi calısıyor maşallah.

Bakalım siz götürdüğünüzde bu sorun ortadan kalkacak mı merak ediyorum, NVIDIA almadığıma pişman oluyor gibiyim 1650 Super alacaktım 1-2 gün arayla zam yedi :(

Bilmiyorum olabilir. Bir AMD destek kanalına sorunu belirtseniz belki driverlar sorunludur onlar yardımcı olabilir.
Onlara da sordum. Direkt desteğe mail attım hatta. Onlar da Cmos reset yapıp pili söküp 10 dakika sonra takmamı, ardından ekran kartını söküp takmamı önerdi ama onlar da işe yaramadı.

Onlara da sordum. Direkt desteğe mail attım hatta. Onlar da CMOS reset yapıp pili söküp 10 dakika sonra takmamı, ardından ekran kartını söküp takmamı önerdi ama onlar da işe yaramadı.

Siz bayağı düşmüşsünüz bu işin peşine benim merak ettiğim bakalım Bilişime götürdüğünüzde bakım yapılınca ne olacağı. Götürüceğiniz kartı aldığınız yer mi?

Bilmiyorum olabilir. Bir AMD destek kanalına sorunu belirtseniz belki driverlar sorunludur onlar yardımcı olabilir.

Driver'da var bence de. Sapphire'ın kendi desteğinede ilettik dediğim gibi normal karşılıyorlar.

RX 6500XT'nın dengi NVIDIA açısından hangisidir? 3-5k arası bir kart alabilirim bu da yedek kalır yapacak bir şey yok gibi. Çok canımı sıkıyor bu

@afraz bir tane RTX 3060 12 GB bulup devam edin hocam.

Almayı düşünüyorum yakın çevreden bulursam alacağım direkt. Bu kartı'da yaptırıp satarım.

%100 fan hızıyla böyle çalışıyor sol fandan tık tık ses geliyor şimdi fark ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Almayı düşünüyorum yakın çevreden bulursam alacağım direkt. Bu kartı'da yaptırıp satarım.

%100 fan hızıyla böyle çalışıyor sol fandan tık tık ses geliyor şimdi fark ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video gizli diyor, açamıyorum.

Geri
Yukarı