RX 6600 alınır mı?

300 TL fiyat farkına değecek performans farkı var mıdır arada?
Soğutma konusunda XFX daha çok öneriliyor. XFX öneririm. Performans olarak çok fark olmaz aynı kartlar ama soğutma konusunda XFX bir adım önde. Bütçeniz yeterse XFX alabilirsiniz.

Suyunu sıkacaksanız 1660 öneririm,

WattMan bildiğim kadarıyla tamamen yazılımsal 6000 serisi kartlarda o yüzden daha çok oluyor,

Alacağınız kartın linkini atabilirseniz PSU konusunda düşüncelerimi söyleyebilirim.
Ne için öyle dediniz acaba? konuya sonradan dair oldum. 6600 ile 1660 arasında ne farkı var?

Suyunu sıkacaksanız 1660 öneririm,

WattMan bildiğim kadarıyla tamamen yazılımsal 6000 serisi kartlarda o yüzden daha çok oluyor,

Alacağınız kartın linkini atabilirseniz PSU konusunda düşüncelerimi söyleyebilirim.
Wattman aksine 6000 serisinde daha az oluyor . Ben RX 570 kullanıyordum, her oyunda wattman yiyordum. Ama RX 6500 XT'de hiç karşılaşmadım. Ayrıca 1660Ti'yla RX 6600 karşılaştırılır mı 😂? 1660Tİ hem VRAM olarak hem de FPS testlerinde RX 6600'ün gerisinde.

Sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş :) ben yazdığım ilk mesajda RX 6600 almayı düşünüyorum ancak WattMan sorunu çokça okuduğum için mesafeli duruyorum dedikten sonra 1660 super/ti ile RX 6600'ün aynı segment kartlar olmadığının farkındayım ve kullanım senaryom ... Şeklinde deyip sıfır RX 6600 yerine 2.el 1660 super/ti mı alsam acaba beni ne kadar süre götürür dedim. Arkadaş direkt olarak aynı segment gibi ikisini kıyaslayıp RX 6600 alma onun yerine 1660 al demedi yani :)

Yeni konular

Geri
Yukarı