RX 6600 alınır mı?

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ASUS Dual RX6600 alacağım.

Bütçeme en uygun bu fiyatı buldum sizce buradan alınır mı? Diğer mağazalara göre 1000 TL daha ucuz.

O bütçede RX 6600 almak saçmalık ötesi olur 100-200TL üstüne RX 6700 var.

Hocam dediğiniz mantıklı biliyorum. Ama sapphire marka kullanmak istemiyorum.
Sırf Asus diye daha kötü bir modele bu paraları vermek bildiğin kazıklanmak ama kararını vermişsin gözüküyor. Bu arada hatırlatayım Servisi en kötü marka Asus. Daha öncesinde çok Sapphire kullandım hepsi sorunsuzdu.

Sırf Asus diye daha kötü bir modele bu paraları vermek bildiğin kazıklanmak ama kararını vermişsin gözüküyor. Bu arada hatırlatayım Servisi en kötü marka Asus. Daha öncesinde çok Sapphire kullandım hepsi sorunsuzdu.
Merhaba , Gigabyte RX 6600 Eagle hakkında bir bilginiz var mı Sapphire ve XFX ile arasında kalite, soğutma gibi bir artısı var mı acaba ?

Yeni sistem topladım sadece ekran kartım eksik. Yıllarca NVIDIA kullanan birisi olarak fanboy gibi de olmasın ama AMD kartlara hiçbir zaman ısınamadım. Herkes driver şu bu sorunlardan bahsediyordu başta aklımda MSI 1660 Super Gaming modeli vardı. Fakat AMD RX 6600 performansını görünce kafam karıştı. Sizce o bahsedilen sorunlar ortadan kalktı mı alınır mı?
Kendimi her zaman NVIDIA ekran kartlarına daha yakın hissetmişimdir. Her konuda, sağlamlık yazılım vb yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Kankam kendim 13400'e aldım sistemimde RX 6600 var boş şeylere aldanma, bu ekran kartı cidden cok güzel iş görüyor 2060'ı tokatlıyor, 3060'a kafa kafaya. F/P ürünü al geç kafan rahat olur.

Yeni sistem topladım sadece ekran kartım eksik. Yıllarca NVIDIA kullanan birisi olarak fanboy gibi de olmasın ama AMD kartlara hiçbir zaman ısınamadım. herkes driver şu bu sorunlardan bahsediyordu başta aklımda MSI 1660 Super Gaming modeli vardı. Fakat AMD RX 6600 performansını görünce kafam karıştı. Sizce o bahsedilen sorunlar ortadan kalktı mı alınır mı?
Kendimi her zaman NVIDIA ekran kartlarına daha yakın hissetmişimdir. her konuda, sağlamlık yazılım vb yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.
Alınır.

RX 6600 WattMan hatası tarafında bitti denebilir 1000'de 1 falan çok kafaya takmaya gerek yok hayırlı olsun fakat sırf ASUS diye gidip o fiyatları baymak gereksiz geliyor RX 6700 alın çok fark var.

RX 6600 WattMan hatası tarafında bitti denebilir 1000'de 1 falan çok kafaya takmaya gerek yok hayırlı olsun fakat sırf ASUS diye gidip o fiyatları baymak gereksiz geliyor RX 6700 alın çok fark var.
Gerçekten WattMan ile karşılaşmayalı oldu baya. Tabii bütçe varsa daha üst model tercih edilmeli. Birkaç ay öncesine kıyasla bildiğime göre daha uygun.

Yeni konular

Geri
Yukarı