RX 6600 alınır mı?

RDR2 de her şeyi ultraya çekersen 2 tane 6600 üst üste koysan yine düzgün performans alamazsın. Oyun sömürüyor resmen sistemi. Ama belli bir grafik ayarı ile görüntü kalitesinden çok ödün vermeden 60 FPS'e kitlersin diye düşünüyorum. Hem 4060 diyorduk en son onda frame generation var en az 30 FPS arttırırsın açınca. 6600 nereden çıktı yine :D

Bilemedimki hocam 4060 alamayabilirim yarın duruma göre yeni bir konu açarım.

RX 6600 ve R5 5500 kullanıyorum, fiyatına göre memnun edici. Yazılmsal sorunlar ise bir şekilde çözüme kavuşuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 6600'lu sistem almayı düşünüyorum ama bu WattMan hataları vs veya AMD pişmanlıktır çok sorunlu yazanlar canımı sıktı. WattMan hatası olmasın diye Thermaltake kasa almayı düşünüyorum ama böyle bir hatayla karşılaşmak gerçekten canımı sıkar. Sizce ne yapmalıyım? 3060 için bütçem yok 3050 ile de 6600 arasında çok fark var.

5600 ile 6600 kullandım. İkisinde de WattMan hatası var ama 6600 da WattMan hatası sadece bildirim olarak radeona girince yazıyor hiçbir hata ile karşılaşmadım ama 5600 da WattMan hatası olduğunda ekran bildiğin bozulup kareleniyordu. 6600 da sadece bildirim olarak Radeon gösteriyor ama hiç hata vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı