RX 6600 alınır mı?

Peki bu arkadaşın attığı ataberk doğan sistem nasıl.

Ailemle bir konusmam lazimda babamı İtopya'ya götürmeye ikna edemeyebilirim.
Hocam ben İtopya'dan defalarca alışveriş yaptım, herhangi bir sorun çıkmadı. Türkiye'nin en büyük hazır sistem satan firmalarından biri kendisi.

Peki bu arkadaşın attığı ataberk doğan sistem nasıl.

Ailemle bir konusmam lazimda babamı İtopya'ya götürmeye ikna edemeyebilirim.

İtopya'nin bize yakın olan mağazasındada kötü yorum çok o biraz sıkıntı.
Dünyanın en iyi mağazasının bile kötü yorumları var. Sorun yaşamayanlar yorum yapma gereği görmüyor, sorun yaşayanlar yorum yaptığı için çok fazla kötü yorum varmış gibi görünüyor.

Bütçe 17 k

RX 6600 almam gerekecek muhtemel OC falan yapmam ama RAM'in hızlarını BIOS'tan standarttan çekmeyi düşünüyordum eğer bir sıkıntı olursa yapmam.

Peki hataların çözümü yok mu?

Var hocam driver tekrardan silip yüklemek.

İnsanlar genelde memnun olduğunda değil de, memnun olmadıklarında yorum atıyorlar. Fazla takılma sen onlara, al geç dostum sistemi fiyatı ideal. Zam yemeden yapış.

Yarın ilk iş babama anlatıp İtopya'yi aramak olacak.

Peki RX 6600 alırsam Ryzen 5 5500 le birlikte sıkıntısiz bir şekilde çoğu oyunu high ultrada oynayabilir miyim?

Eğer 6600 alırsam sonra da XT olarak guncelleyeceğim bir de bu WattMan sıkıntıları çok sorun çıkarmaz değil mi?

Son düzenleme:
Mevcut oyunalarda RDR 2 tarzı ultrada oynatır mı?
RDR2 de herşeyi ultraya çekersen 2 tane 6600 üst üste koysan yine düzgün performans alamazsın. Oyun sömürüyor resmen sistemi. Ama belli bir grafik ayarı ile görüntü kalitesinden çok ödün vermeden 60 FPS e kitlersin diye düşünüyorum. Hem 4060 diyorduk en son onda Frame Generation var en az 30 FPS arttırırsın açınca. 6600 nerden çıktı yine :D

Geri
Yukarı