RX 6600 alınır mı?

rainbowgamer72

Decapat
Daha fazla  
RX 6600'lu sistem almayı düşünüyorum ama bu WattMan hataları vs veya AMD pişmanlıktır çok sorunlu yazanlar canımı sıktı. WattMan hatası olmasın diye Thermaltake kasa almayı düşünüyorum ama böyle bir hatayla karşılaşmak gerçekten canımı sıkar. Sizce ne yapmalıyım? 3060 için bütçem yok 3050 ile de 6600 arasında çok fark var.

RX 6600'lu sistem almayı düşünüyorum ama bu WattMan hataları vs veya AMD pişmanlıktır çok sorunlu yazanlar canımı sıktı. WattMan hatası olmasın diye Thermaltake kasa almayı düşünüyorum ama böyle bir hatayla karşılaşmak gerçekten canımı sıkar. Sizce ne yapmalıyım? 3060 için bütçem yok 3050 ile de 6600 arasında çok fark var.

Hocam RX 6600 XT modelini kullanıyorum şu anlık yazılım hatası almadım şükür ama almayacaksınız anlamına gelmez arkadaşın dediği gibi performans açısından çok güzel tatmin ediyor beni high ayarlarda açmadığım oyun yok XT modeline gücünüz yeterse öneririm. Aksi takdirde 6600 de bütçenize uygunsa her türlü alınır.

Fiyatına bağlı olarak alınabilir. 6000 serisinde önceki serilere kıyasla hatalar baya azaldı. Ha, eğer aşırı agresif OC yaparsan ya da ram hızlarıyla kafana göre oynarsan elbette hata almak kaçınılmaz oluyor. Driverlar da "kusursuz" olmasa da eskisine göre çok daha iyi. Stabil olduğu bilinen driverları kullandığın sürece bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Bütçe yeterse Intel Arc A750 alın. Güncellemelerle şuan gayet güzel performans veriyor. AMD'nin hatalarıyla uğraşmamış olursunuz. Bütçe yetmiyorsa RX6600 de alınabilir.

Sistem alacaksanız komple bütçe belirtin biz yardımcı olalım.
Bütçe 17 k

Fiyatına bağlı olarak alınabilir. 6000 serisinde önceki serilere kıyasla hatalar bayağı azaldı. Ha, eğer aşırı agresif OC yaparsan ya da RAM hızlarıyla kafana göre oynarsan elbette hata almak kaçınılmaz oluyor. Driverlar da "kusursuz" olmasa da eskisine göre çok daha iyi. Stabil olduğu bilinen driverları kullandığın sürece bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

RX 6600 almam gerekecek muhtemel OC falan yapmam ama RAM'in hızlarını BIOS'tan standarttan çekmeyi düşünüyordum eğer bir sıkıntı olursa yapmam.

Hocam RX 6600 XT modelini kullanıyorum şu anlık yazılım hatası almadım şükür ama almayacaksınız anlamına gelmez arkadaşın dediği gibi performans açısından çok güzel tatmin ediyor beni high ayarlarda açmadığım oyun yok XT modeline gücünüz yeterse öneririm. Aksi takdirde 6600 de bütçenize uygunsa her türlü alınır.

Peki hataların çözümü yok mu?

Veya beni 1 sene idare etse sonradan ekran kartını XT'ye anca güncelleyebilirim.

500 lira arttırıp bunu al kafan rahat etsin uzun süre. Tek söyleyeceğim bütçeyi daha arttıramazsan sistemi akım korumalı prizle kullan. Artarsa 600W Ares yap kasayı. 18K tutuyor. 1K farka fazlasıyla değer.
Hocam bizim vatan gibi yerlerden elden almamız lazım sistemi

Yeni konular

Geri
Yukarı