RX 6600 aniden kapanıyor

Ekran kartı sürücüsü 23.9.1'den yukarıdaysa sıkıntılı sürüm hocam. Sürücüyü düşürüp deneyin.
Ekran Alıntısı5.PNG

Sürüm düşürme yaparsam oyunlarda sorun vs oluşmaz değil mi?
Bir de sürüm düşürmeyi bilmiyorum.

Önce DDU ile sürücüyü kaldırıp ardından AMD sitesinden indirin, şu an link paylaşacak müsaitlik durumum yok maalesef.
Tamamdır deneyeyim

Önce DDU ile sürücüyü kaldırıp ardından AMD sitesinden indirin, şu an link paylaşacak müsaitlik durumum yok maalesef.
Hocam adrenalin edition diyor o mu? Başka sürücü bulamadımda yani Adrenaline editionun versiyonları var

Son düzenleme:

Ama adrenaline Edition'u kurduktan sonra bile aygıt yöneticisinde aygıt sürümü 30. versiyonda görünüyor.

Hocam işe yaramadı maalesef ya başka öneriniz var mıdır?
Hatta daha çok yapmaya başladı artık.

Boştayken bile kapanıyor tekrar restart attıktan sonra bile açılmıyor 2-3 dakika fişi çekiyorum anca açılıyor ,açılsa bile Aygıt Yöneticisi'nden aktif etmem gerekiyor.

Son düzenleme:
Ama adrenaline Edition'u kurduktan sonra bile aygıt yöneticisinde aygıt sürümü 30. versiyonda görünüyor.

Hocam işe yaramadı maalesef ya başka öneriniz var mıdır?
Hatta daha çok yapmaya başladı artık.

Boştayken bile kapanıyor tekrar restart attıktan sonra bile açılmıyor 2-3 dakika fişi çekiyorum anca açılıyor, açılsa bile Aygıt Yöneticisi'nden aktif etmem gerekiyor.

Aklıma şu an başka bir şey gelmiyor hocam. Yeni almışsınız garantiye gönderin bence.

Aklıma şu an başka bir şey gelmiyor hocam. Yeni almışsınız garantiye gönderin bence.

Şu an okul anlamında ufak bir tatilim var ondan dolayı onunla uğraşmak istemiyorum, 1 haftaya gelir ancak ama yapacak bir şey yok gibi.

Garantiye gönderdim değişim yapıldı herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı