RX 6600 God of War'da FPS düşmesi sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Sslonalkrp

Hectopat
RAM
16 GB 3200 mHz
Ekran kartı
RX 6600
Anakart
B450M S2H
İşlemci
Ryzen 5 PRO 4650G
Merhaba. God of War oynuyorum fakat çok can sıkıcı derecede drop yiyorum. Kapı açarken 4 FPS'e kadar düştü az önce. Sürücülerim güncel, ayarlarım böyle:

1689342088499.png

1689342074815.png

Son düzenleyen: Moderatör:
fsr neden kapalı meraktan soruyorum
bir de ilk defa yüklüyorsa o grafikleri ekran kartın drop yemen normal sadece god of war da degil valorantta bile olur

bir de ilk defa yüklüyorsa o grafikleri ekran kartın drop yemen normal sadece god of war da degil valorantta bile olur
şu videoya da bakabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu video ile düzeltenleri görmüştüm

Grafikleri orijinale almış ultra'da değil. Ultra'da olsa açması mantıklı olabilir.
Çok düşük grafikler problemlere neden olabiliyor. Her şey Ultra olmasa da yüksek-Ultra karışımı ayarlarda götürür. Ayrıca nispeten eski veya performansı düşük bir HDD kullanıyorsanız droplara neden olması olası.

Çok düşük grafikler problemlere neden olabiliyor. Her şey Ultra olmasa da yüksek-Ultra karışımı ayarlarda götürür. Ayrıca nispeten eski veya performansı düşük bir HDD kullanıyorsanız droplara neden olması olası.
SATA SSD kullanıyorum.

Hala felfecir FPS dropları var. Videodakileri yapmama rağmen.

bu video ile düzeltenleri görmüştüm

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı