RX 6600 görüntü gelmiyor

FexLer

Decapat
Daha fazla  
Merhaba kolay gelsin herkese, 2 gün önce Gaming genden hazır sistem aldım. Sorunsuz çalışıyordu, kapattım. Sabah açtım görüntü gelmiyor, no sinyal tamirci ye götürdüm, tek seferde açıldı. Statik elektrik birikmiş olabilir dedi. Benim monitörü farklı kasa da denedim o da çalışıyor, tamirciden eve gelince gene görüntü gene gelmez oldu. Orada tek seferde açılmıştı, hâlbuki özelliklerim burada görüldüğü gibidir.

Dosya Ekleri

• IMG_20230123_183653.jpg
    IMG_20230123_183653.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kaç gün önce başıma gelen bir şey. Kullandığım DP kablosundan sanıyorum ki anakarta kısa devre yaptırmıştım. Seninde kullandığın kablolardan, USB'lerden biri bu tür bir soruna yol açıyor olabilir. Kullandığım tüm kabloları ve bilgisayarını alıp götüreceksin bilgisayarıcıya, tek tek test edeceksin hangisi bozuyor bilgisayarı diye.

Birkaç gün önce başıma gelen bir şey. Kullandığım DP kablosundan sanıyorum ki anakarta kısa devre yaptırmıştım. Seninde kullandığın kablolardan, USB'lerden biri bu tür bir soruna yol açıyor olabilir. Kullandığım tüm kabloları ve bilgisayarını alıp götüreceksin bilgisayarıcıya, tek tek test edeceksin hangisi bozuyor bilgisayarı diye.

Nasıl yapayım DP USB'leri çıkarttım gene olmadı.

Kabloyu yanlış yere bağlamış olabilir misiniz?
Veya evinizdeki güç kablosu veya HDMI kablosu bozulmuş olabilir mi?

Hayır kablolarda sorun yok aynı kablo ile tamirci denedi yaptı oldu

Son düzenleme:
Kabloyu ekran kartına taktığınıza emin misiniz? Anakarta takıyor olabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hayır ekran kartına takıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı