RX 6600 ile 768p'de oyun oynanır mı?

Valorant ile ilgili bir şey daha eklemek istiyorum, belki bu durumdan ötürü fps düşük çıkıyor olabilir. Grafik Ayarlarında "Çok İzlekli Görselleştirme" kapalı ise açmanızı öneririm çünkü bu seçenek, yüksek özellikli cihazlarda ekran kartı performansını iyileştirebilir ve grafik kalitesini arttırabilir.

Öncelikle şunu belirteyim Valorant biraz dengesiz oyun herkeste aynı performansı vermesi biraz zor map'den map'e değişiyor sonuçlar. Diğer konuya gelirsek çözünürlükle ilgili performans kaybı yaşamazsınız tam tersi performansınız yükselir yani sonuçta 1080p dediğimiz 1920x1080 768p dediğimiz 1366x768 mantıken performans kaybetme olasılığınız yok
Bilinçsizce yapılan bir yorum. 2023 yılındayız, hâlâ ezberden devam mı? Darboğaz denen şeyi biraz araştırmanı tavsiye ederim. Darboğaz olup FPS'in düştüğü sistemlerde neden çözünürlük yükselt diye bas bas bağırılıyor insanlara, bence merak konusu olabilir.

Bilinçsizce yapılan bir yorum. 2023 yılındayız, hâlâ ezberden devam mı? Darboğaz denen şeyi biraz araştırmanı tavsiye ederim. Darboğaz olup FPS'in düştüğü sistemlerde neden çözünürlük yükselt diye bas bas bağırılıyor insanlara, bence merak konusu olabilir.
Darboğaz nedir kesinlikle biliyorum, ancak benim demek istediğim valorant'ın fps değerleri map'den map'e değişiyor ve ek olarak evet biraz genelleme yapmış olabilirim orada hatam var ama ben arkadaşın sistemi ile ilgili bir yazı yazdım, arkadaşın sistemi darboğaz yapabilecek bir sistem kesinlikle değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı