RX 6600 ile Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Karlı olmadığını biliyorum. Sadece denemek istiyorum.
Şu an Bitcoin kazmak için hangi programı kullanmalıyım ve bu program nasıl kullanılır? Binance havuzundan kazmak istiyorum.
Kazdığım coinler direkt Binance TR hesabıma gelebilir mi, yoksa normal Binance hesabıma geliyor ve oradan Binance TR hesabıma mı aktarıyorum?
Süreç nasıl oluyor?
Önemi var mı bilmiyorum ama ekran kartım AMD RX 6600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karlı olmadığını biliyorum. Sadece denemek istiyorum.
Şu an Bitcoin kazmak için hangi programı kullanmalıyım ve bu program nasıl kullanılır? Binance havuzundan kazmak istiyorum.
Kazdığım coinler direkt Binance TR hesabıma gelebilir mi, yoksa normal Binance hesabıma geliyor ve oradan Binance TR hesabıma mı aktarıyorum?
Süreç nasıl oluyor?
Önemi var mı bilmiyorum ama ekran kartım AMD RX 6600.

Sadece kartin deyerini duşurmekten başka bir şey yapmassiniz.

O kartla Bitcoin zaten kazamazsın, 2 sene önce de olsa kazamazdın. Bu düşüncelerden vazgeçin bir an önce. Eminim 50 tane daha konu açılacak daha böyle. Kimse önceki konulara bakmadan soru sormaya devam edecek.

Kimse önceki konulara bakmadan soru sormaya devam edecek.

Araştırma yaptım zaten fakat çok bilgi kirliliği var. Herkes bir şeyler söylemiş. Bir de eski konularda Ethereum kazıcı yazılımlara baktım örneğin bir mining yazılımı kullanımı anlatılmış fakat şu an o yazılım güncellendiği için kod girme yerleri de değişmiş sayısı da artmış. Yanlış bir şey yaparım diye tekrar sormak istedim.

O kartla Bitcoin zaten kazamazsın, 2 sene önce de olsa kazamazdın.

Hocam bu kart başka coinleri kazabilir mi yoksa genel olarak hepsinde çok az mı performans veriyor?
Örneğin 1660 Super ile kıyaslanırsa performans farkı ne kadardır?
Bir de şu an Ethereum madenciliği karsız olsa da yapılabiliyor mu? Bazı yerlerde Ethereum havuzları kapanmış yazmışlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı