RX 6600 nasıldır?

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce ne almalıyım? Aklımda RX6600 var sizce nasıldır? Veya biraz daha para ekleyip ne alabilirim?

Güzel kart, fiyatı uygun. Tam performansta çalıştıracak sistem varsa tadından yenmez.

Model önerim:

Güzel kart, fiyatı uygun. Tam performansta çalıştıracak sistem varsa tadından yenmez.

Model önerim:

Merhaba, yakın zamanda ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce ne almalıyım? Aklımda RX6600 var sizce nasıldır? Veya biraz daha para ekleyip ne alabilirim?
Eğer bütçeniz 6000 civarıysa en iyisi XFX RX 6600 olur, yaklaşık 1.100 TL ekleyip 7.100 TL'ye RX 6700'de alabilirsiniz size kalmış.

Model önerim:

XFX markası genel olarak önerilmiyor ama GPU çok güzel hem de güç tüketimi aşırı iyi.

XFX markası genel olarak önerilmiyor ama GPU çok güzel hem de güç tüketimi aşırı iyi.
XFX markası gayet iyi. Zaten genel olarak süper soğutmaya ihtiyacı olmayan bir kart olduğu için RX 6600, çok farketmiyor model. En iyisi olsun deniyorsa ASUS Dual modeli alınır.

Benim RX 6600 model karşılaştırmam bu.
ASUS Dual > XFX > Sapphire.

XFX markası gayet iyi. Zaten genel olarak süper soğutmaya ihtiyacı olmayan bir kart olduğu için RX 6600, çok fark etmiyor model. En iyisi olsun deniyorsa ASUS Dual modeli alınır.

Bende MSI var hocam ama alacak olsam ben de ASUS alırım ama varsa TUF serisinden alırım. Sapphire markası ama iyidir ya ben kullandım.

XFX markası gayet iyi. Zaten genel olarak süper soğutmaya ihtiyacı olmayan bir kart olduğu için RX 6600, çok fark etmiyor model. En iyisi olsun deniyorsa ASUS Dual modeli alınır.

ASUS Dual güncel fiyatıyla pek alınabilir durmuyor. RX 6700'e yakın fiyatla satılıyor.

Geri
Yukarı