RX 6600 nasıldır?

Eneska6400

Centipat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar bu RX 6600 hakkında çok kötü yorumlar var güçlü ama malum AMD olduğu için sıkıntı yazılımsal hata çok var. Diyorlar kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi kötü diyen de var iyi diyen de var 3050'den yüksek 3060 la aynı galiba fiyatı mükemmel NVIDIA kartlarına göre.

Şimdi arkadaşlar bu RX 6600 hakkında çok kötü yorumlar var güçlü ama malum AMD olduğu için sıkıntı yazılımsal hata çok var. Diyorlar kullanan var mı?

RX 6600 kullanıyorum fp ürünü yazılımsal hatalar eskidendi artık yok 3060'dan daha performanslı bir kart.

6600 için konuşmayım başka modelini kullanıyorum da bende 1-2 ay oldu AMD tarafına geçeli.

WHQL driver kullanıyordum bir sorun yaşamadım. Güncelleme geldi betaymış güncelledim. LoL oynarken küçük sorunla karşılaştım, geri WHQL döndüm. Bir daha da sorun yaşamadım. Öyle büyük sorun yaşamadım onun haricinde.

Undervolt, overclock vs derken hata aldım ki bu da normal zaten. Güzel kartlar yinede.

Yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum. Henüz karttan kaynaklı bir sorun yaşamadım. İlk başlarda sistem kilitlenme sorunu yaşıyordum ama o da SSD kaynaklıymış. SSD değişime gidince o sorun da çözüldü. Bendeki modeli stok ayarlarda tam yüke binince 80 derece civarlarında çalışıyordu. Ufak bir undervolt ile 70 derecelerde kullanıyorum şu anda. F/P olarak güzel bir kart.

Geri
Yukarı