RX 6600 nasıldır?

Hocam biraz sikintili degil mi cunku direkt odemeye atiyor ne oldugunu bilmiyoruz bile kartin siteyi daha once kullanmadigim icin soruyorun.
Dolapta ve diğer platformlarda satış yapıyorlar hepsi pozitif. Komisyon ödeyip sağlama almak isterim dersen diğer aracı siteler üzerinden de alım yapabilirsiniz. Bende alım yaptığım için sorunsuz dedim fakat yine de siz içinize sinecek şekilde yapın tabiki.

Alınmaz ileride video kaydı, yayın vb işlemler illaki yaparsın diyorsan yapmam al RX 6600 ama WattMan hatası alabilirsin şunu unutma NVIDIA'ya sadece oyun için değil yazılımı içinde para verirsin ama AMD'de öyle bir şey yok.
Bu forumda mantık çok arama, gereksiz Asus ve AMD Radeon övücülüğü var. Sürekli çöken bir GPU tamamen para israfı.

Bu forumda mantık çok arama, gereksiz ASUS ve AMD Radeon övücülüğü var. Sürekli çöken bir GPU tamamen para israfı.

Hocam delili ile kartta yaşadığım sorunları atıyorum yok sanki öldürecek gibi cevap veriyorlar anlamadım gitti ben sorun yaşadım bugün diğer AMD alacak kişinin yaşamayacağı ne malum :D.

Hocam delili ile kartta yaşadığım sorunları atıyorum yok sanki öldürecek gibi cevap veriyorlar anlamadım gitti ben sorun yaşadım bugün diğer AMD alacak kişinin yaşamayacağı ne malum :D.
her kartta sorun olabilir fakat zaman geçiyor sürücüler güncelleniyor hiç bir şey kusursuz değil biraz fiyat performans açısından bakarsak amd gerçekten mantıklı kalıyor yoksa neden insanlar tercih etsin. :)

Her kartta sorun olabilir fakat zaman geçiyor sürücüler güncelleniyor hiçbir şey kusursuz değil biraz fiyat performans açısından bakarsak AMD gerçekten mantıklı kalıyor yoksa neden insanlar tercih etsin. :)

Yaşadığım sorunlardan sonra bir daha asla hocam :).

*AMD, GPU konusunda ATI döneminden ötesine gidemedi, APU üretimi çok daha başarılı.
Bak ben kendi sistemimi 2005 yılında topladım. Öncesi de var sonrası da; ve her seferinde kendi sistemim veya başkasına topladığım sistemde zerre sıkıntı yaşamadım (biraz materyalist ve parası değerli bir insanım). Ama bu foruma gelince millete bir şeyler oluyor.

NVIDIA da sorun yaşasaydınız aynısını yazar mıydınız sadece merak. :)

4 Tane NVIDIA karta sahip oldum hiçbirinde sorun yaşamadım bir kereliğine AMD Kullanayım dedim yaşamadığım sorun kalmadı.

Bu forumda mantık çok arama, gereksiz Asus ve AMD Radeon övücülüğü var.

Sizin bot gibi her konuya AMD alınmaz yazıcılığınız ne olacak peki? Gerektiği yerde Nvidia da öneririm AMD de.

Sürekli çöken bir GPU tamamen para israfı.

Neden sizde çöküyor da biz de çökmüyor acaba? Biz Nvidia BIOS'u atıp kullanıyoruz herhalde.

5700 XT aldım WattMan yüzünden iade ettim sonra RX 6600 aldım WattMan hatası vs. hiç almadım ama YouTube'da gezinirken bile anlık donmalar yapıyordu sonra gelen driver ile düzeltildi. Şu an sorun yok gibi ama geçenlerde FH4 oyununda texture hatası oluştu yeniden başlatınca PC'yi düzeldi. Daha önce GTX 760 kullandım 9 yıl ve 3 ay RTX 3050 Ti kullandım zerre sorun yaşamadım. Para varsa her türlü NVIDIA alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı