RX 6600 PC sıcaklık değerleri nasıl?

Yujiro123

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;
Sistemim de;
Ryzen 5 5500 işlemci.
RX 6600 ekran kartı.
ASUS B450M anakart.
GPU sıcaklığı 55-57 dereceleri görüyor.
GPU kullanımı %70-%73leri görüyor.
CPU sıcaklığı 73-75 dereceleri görüyor.
Sizce bu değerler normal mi? Oynadığım oyun Valorant. Değer ölçümü yaptığım program MSI Afterburner, sizce bu değerler normal mi yoksa sistem de bir sıkıntı mı var? İşlemci sıcaklığı bana yüksek gibi geldi. Kasanın yanına elimi koyduğum zaman ısındığını hissediyorum. Ankara'da yaşıyorum şu an güncel hava durumu 35 36 derecelerde.
Herkese keyifli forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba;
Sistemim de;
Ryzen 5 5500 işlemci.
RX 6600 ekran kartı.
ASUS B450M anakart.
Sizce bu değerler normal mi? Oynadığım oyun Valorant. Değer ölçümü yaptığım program MSI Afterburner, sizce bu değerler normal mi yoksa sistem de bir sıkıntı mı var? İşlemci sıcaklığı bana yüksek gibi geldi. Kasanın yanına elimi koyduğum zaman ısındığını hissediyorum. Ankara'da yaşıyorum şu an güncel hava durumu 35 36 derecelerde.
Gayet normal zaten havalar çok sıcak bu nedenle etki ediyor. Daha fazla soğutma için fan ayarlarınızı değiştirebilirsiniz ancak bu durum da fan ömrünüzü azaltabilir.

Arkadaşlar merhaba;
Sistemim de;
Ryzen 5 5500 işlemci.
RX 6600 ekran kartı.
ASUS B450M anakart.
Gayet normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı