RX 6600 sistem için oyun tavsiyesi

Dying Light 1 bitir efsane seri.

GTA 5 Online para kas çok sarıyor.

BattleBit Remastered çok sarıyor.

Payday 2 350 saatim var oturdun mu başına çok sarıyor öğrenerek ilerliyorsun. Payday 3'ten oynamaya başlama 2'den başla.

Left 4 Dead 2, Portal 2, Half-Life 2 tarzı bütün evrenlere göz at hikayeleri çok çekici.

Bunlar girdiğin an son heyecan saracak oyunlar değiller RDR tarzı efsanevi bir oyun önerisi bekleme.

Dying Light 1 bitir efsane seri.

GTA 5 Online para kas çok sarıyor.

BattleBit Remastered çok sarıyor.

Payday 2 350 saatim var oturdun mu başına çok sarıyor öğrenerek ilerliyorsun. Payday 3'ten oynamaya başlama 2'den başla.

Left 4 Dead 2, Portal 2, Half-Life 2 tarzı bütün evrenlere göz at hikayeleri çok çekici.

Bunlar girdiğin an son heyecan saracak oyunlar değiller RDR tarzı efsanevi bir oyun önerisi bekleme.

Yani dediklerini yaptım, oynadım. Konu başında belirtmiştim zaten hocam kült oyunları da önerebilirsiniz diye. BattleBit 10 dolar Steam de keşke biraz daha indirime girseydi. Half-Life 2 eski bilgisayarımda oynamıştım ama tekrardan oynanabilir. Payday 2 arkadaşla sarıyor be şöyle Duo'ya da Team olucan Full sneaky sarıyor. Özledim bak bunu yazarken :D

Yani dediklerini yaptım, oynadım. Konu başında belirtmiştim zaten hocam kült oyunları da önerebilirsiniz diye. BattleBit 10 dolar Steam de keşke biraz daha indirime girseydi. Half-Life 2 eski bilgisayarımda oynamıştım ama tekrardan oynanabilir. Payday 2 arkadaşla sarıyor be şöyle Duo'ya da Team olucan Full sneaky sarıyor. Özledim bak bunu yazarken :D

Payday 2 solo da sarar. Dying Light evrenine baktın mı?

Hocam 10 yıllık bilgisayar. Bazı şeyleri format atmadan önce yedeklemem lazım ama üşeniyorum. :) Bir de 11 için daha tam olmadı diyorlar. Oyunlar için genelde 10 yükleyin diyorlar doğru mu?

Dostum her zaman en güncel sistem en iyi oyun performansını verir. Sonuçta işletim sistemi oyun performansını etkilemez. Ekran kartın, işlemcin, RAM'in anakartın oyununu etkiler. O yüzden bir an önce 10 ya da 11'e geç. İnsanlar 10 da rahat ediyor diye öyle söylüyor. Yoksa bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı