RX 6600 sistem vs RX 6650XT sistem

Hocam işlemcide garanti var mı bakabilir misiniz?

O ne hocam?
Islemci sogutucu AM4 RYZEN 5600 ,yorumlarina bak neden bunu al dedigimi anlarsin.
Bununla birlikte de Arctic MX-4 veya Thermal Grizzly thermal macun al
Not: MX-4 alirsan X seklinde veya nokta seklinde, Thermal Grizly alirsan icinden cikan aparatla yayimini kendin yaparak sur.

2 yıl garantili oluyor genelde var mı diye düşündüm ona göre başka yerden alacağım.
Bilemiyorum malesef. Saticiyla yarin gun icinde iletisime gecebilirsin muhtemelen.

Islemci sogutucu AM4 RYZEN 5600
Bununla birlikte de Arctic MX-4 veya Thermal Grizzly thermal macun al.
Not: MX-4 alirsan X seklinde veya nokta seklinde, thermal grizly alirsan icinden cikan aparatla yayimini kendin yaparak sur.

Evde MX-4 var.

Islemci sogutucu AM4 RYZEN 5600
Bununla birlikte de Arctic MX-4 veya Thermal Grizzly thermal macun al.
Not: MX-4 alirsan X seklinde veya nokta seklinde, thermal grizly alirsan icinden cikan aparatla yayimini kendin yaparak sur.

Bilemiyorum maalesef. Saticiyla yarin gun icinde iletisime gecebilirsin muhtemelen.

O zaman yarın alacağım zaten geç oldu. Fan yeterli olduğu sürece sorun yok overclcok yapmayacağım zaten.

Evde MX-4 var.

O zaman yarın alacağım zaten geç oldu. Fan yeterli olduğu sürece sorun yok overclcok yapmayacağım zaten.
Ram'e overclock yapmayi soruyosun, 5600'e yapmam diyosun sen de bi degisiksin valla : D
Ayrica sadece overclock icin degil, oyunda 75+ dereceleri goren sogutucular yerine 55 derecede takliyor bununla birlikte, hem omrunu uzatiyor hem performansini arttiriyor. (75 derece thermal throttling yapmasa bile iyi bir sogutucu kasa ici flowu arttiriyor, butun parcalara ufak da olsa yarayabiliyor)

RAM'e overclock yapmayi soruyosun, 5600'e yapmam diyosun sen de bir degisiksin vallahi: D
Ayrica sadece overclock icin degil, oyunda 75+ dereceleri goren sogutucular yerine 55 derecede takliyor bununla birlikte, hem omrunu uzatiyor hem performansini arttiriyor. (75 derece thermal throttling yapmasa bile iyi bir sogutucu kasa ici Flow'u arttiriyor, butun parcalara ufak da olsa yarayabiliyor)

Hocam kartın fiyatı 8000 TL olmuş.

Bu isiki arasında ne fark var hocam.

Sapphire marka ekran kartlarinda fiyatlari ayniysa sirasiyla: Sapphire Nitro+ SE > Sapphire Nitro+ > Sapphire Pulse seklinde alabilirsin. Fiyat farki varsa en ucuzunu al gec. Sapphire radeon ekran kartlarinin babasidir, tavsiye ederim.

Attigin kartlar arasind fiyat farki yok denecek kadar az Nitro+ alabilirsin rahatlikla

Sapphire marka ekran kartlarinda fiyatlari ayniysa sirasiyla: Sapphire Nitro+ SE > Sapphire Nitro+ > Sapphire Pulse seklinde alabilirsin. Fiyat farki varsa en ucuzunu al gec. Sapphire Radeon ekran kartlarinin babasidir, tavsiye ederim.

Attigin kartlar arasind fiyat farki yok denecek kadar az Nitro+ alabilirsin rahatlikla.

Aynen ondan sordum hocam.

Geri
Yukarı