RX 6600 sistemde görüntü bozulmaları

pro3

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen hafta ekran kartımı aldıktan sonra Youtube'dan video izlerken böyle bozulmalar olmaya başladı. Ekran kartı sebepli bir sorun olduğuna kesin eminim yani. Büyük bir problem değil düzeliyor kendi kendine ve her videoda da olmuyor ama ilerde daha büyük sorunlara yol açabilir mi acaba? Daha önce bu problemi yaşayan birileri var mı? Bu arada kartın zorlanmasıyla alakası olduğunu düşünmüyorum çünkü Red Dead Redemption 2 oynarken hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.

İlgili sorunun videosu :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence tarayacıyla ilgili olabilir. Bazen oluyor böyle. Ben hiç RX 6600 de bu sorunu yaşamadım ama başka bir bilgisayarda yaşamıştım bu sorun Opera'da yokken Chrome da oluyordu. Belki onunla alakalı olabilir. Hangi sürümdeyseniz ya son sürüme ya da bir önceki sürüme geçin DDU ile kaldırıp.

Bence tarayacıyla ilgili olabilir. Bazen oluyor böyle. Ben hiç RX 6600 de bu sorunu yaşamadım ama başka bir bilgisayarda yaşamıştım bu sorun Opera'da yokken Chrome da oluyordu. Belki onunla alakalı olabilir. Hangi sürümdeyseniz ya son sürüme ya da bir önceki sürüme geçin DDU ile kaldırıp.
Opera'da ve Edge'de aynı sorunu yaşıyorum. Sisteme ekran kartı takmadan önce böyle bir problem yoktu hocam. Son sürüm yazılım kurulu, oyunlarda falan bir problem olmadığı için yazılım değiştirmek istemiyorum, çok önemli değil zaten düzeliyor 1 dakika sonra.
Videodan gibi geldi bana.
Aynı videoyu telefondan sorunsuz izliyorum ayrıca birçok farklı videoda böyle kısa süreli problem oluyor.

@pro3 oyunlarda hızlıca alt tab atınca oluyor mu?
hayır hocam olmuyor. sadece youtube'da ve twitterdan video izlerken oluyor bazen.

Cities Skylines oynarken ilk Wattman hatamı yedim. Ekran kartı konusunda AMD şöyle mantıklı böyle performanslı diye yorum yapanlara aldanmamak gerekiyormuş. İade hakkım geçmeden iade mi etsem bilemedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_153.png
    Screenshot_153.png
    63,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Hayır hocam olmuyor. Sadece YouTube'da ve Twitter'dan video izlerken oluyor bazen.

Cities Skylines oynarken ilk WattMan hatamı yedim. Ekran kartı konusunda AMD şöyle mantıklı böyle performanslı diye yorum yapanlara aldanmamak gerekiyormuş. İade hakkım geçmeden iade mi etsem bilemedim.

Hocam karta mudale ettiniz mi?
Overclock falan.

BIOS üzerinden mi yapayım hocam? Gerçekten aldığıma pişman oldum. Ordan burdan biriktirip 5 bin lira para veriyorum ve karşılığında performansının tamamını kullanamadığım bir kart alıyorum. Bundan sonra AMD kart almam ve önermem kimseye.

Yeni konular

Geri
Yukarı