RX 6600 sistemde WattMan hatası nedir?

yusufcan1636

Hectopat
Yer
BURSA
WattMan hatası aldığımı nasıl anlarım?
Bugün oyun oynarken oyun kapandı ve WattMan ayarları sıfırladı diye bir bildirim geldi bu WattMan hatası mı oluyor?
Sistem:
RX 6600 Sapphire 8 GB.
i3 12100.
16 GB DDR4 8x2 3200 MHz RAM.
H610M a D4.
High Power 500W PSU (12v kanalından 450W veriyor yani yetersiz değil)
WD Blue SN530 256 GB M.2 SSD.

WattMan hatası aldığımı nasıl anlarım?
Bugün oyun oynarken oyun kapandı ve WattMan ayarları sıfırladı diye bir bildirim geldi bu WattMan hatası mı oluyor?
Sistem:
RX 6600 Sapphire 8 GB.
i3 12100.
16 GB DDR4 8x2 3200 MHz RAM.
H610M a D4.
High Power 500W PSU (12v kanalından 450W veriyor yani yetersiz değil)
WD Blue SN530 256 GB M.2 SSD.

Oynadığınız oyun korsan mi?

Hocam NVIDIA kart alırsam sizce bu sorunları yaşar mıyım? Çünkü bir şey olacak korkusuyla kullanmaktansa daha düşük FPS alırım daha iyi.

Kartla alakası yok mu yani?

AMD ile alakalı kartta sorun yok oynarsınız oyunları rahatça 6000 serisinde kalktı diye biliyorum WattMan hatası.

Peki benim yaşadığım sorun WattMan mı oluyor?
Diğer forumlaram baktığımda bilgisayar siyah ekranda kalıyormuş WattMan alındığında bende sade oyun kapanıyor.

Konularda okuduguma göre sistem çökünce veya fişten çekilince veriyormuş çok bir bilgim yok ama korkulacak bir şey yok.

Peki benim yaşadığım sorun WattMan mı oluyor?
Diğer forumlaram baktığımda bilgisayar siyah ekranda kalıyormuş WattMan alındığında bende sade oyun kapanıyor.

Hocam incekız paketli korsan RDR2 sorunlu tutorial de aniden kapanıyor. Forumda korsana destek yasak Google yazarssanız anlarsınız.

Konularda okuduguma göre sistem çökünce veya fişten çekilince veriyormuş çok bir bilgim yok ama korkulacak bir şey yok.

Hata WattMan değil.

2 gündür oyun açıkken elektrikler gidiyor acaba bununla mı alakalı? Önceden böyle bir sorun yoktu çünkü.
2 hafta oldu kartı alalı.

Kartı iade etmem gereken bir durum mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı