RX 6600 sistemde WattMan hatası nedir?

Hocam şöyle bir şey daha var ben OC yapmıştım Afterburner üzerinden bununla alakası olabilir mi acaba?
Core clock 2700 MHz.
Memory clock 2900 MHz.
Power limit +20
God of War ile ve fullmark ile denediğimde 65 70 derecelerde %55 fan hızında stabil çalışıyordu ama.

WattMan hatası zaten yanlış yapılan OC ile olur ya fabrika ya da son kullanıcı artık kim yaptıysa, yaptığınız işlemi geri çekin ve 22.5.2 sürümünü kurun yüksek ihtimalle düzelecek.

Hocam şöyle bir şey daha var ben OC yapmıştım Afterburner üzerinden bununla alakası olabilir mi acaba?
Core clock 2700 MHz.
Memory clock 2900 MHz.
Power limit +20
God of War ile ve fullmark ile denediğimde 65 70 derecelerde %55 fan hızında stabil çalışıyordu ama.

Evet olabilir. Ne kadar yükselttiniz?

Evet olabilir. Ne kadar yükselttiniz?

Yazdığım değerlere yüksetmiştim hocam şu an stock değerlere aldım birkaç saattir God of War oynuyorum hiçbir sorun yok sanırım oc yaptığım için oldu ben biraz daha normal şekilde kullanayım eğer tekrar olursa dediğiniz sürücüyü kuracağım.

WattMan hatası zaten yanlış yapılan OC ile olur ya fabrika ya da son kullanıcı artık kim yaptıysa, yaptığınız işlemi geri çekin ve 22.5.2 sürümünü kurun yüksek ihtimalle düzelecek.

Hocam YouTube'da yabancı bir kanal vardı ondan bakarak yaptım %20 %10 civarı da performans artışı oldu fakat sorun çıkmasaydı iyiydi.

Son düzenleme:
Yazdığım değerlere yüksetmiştim hocam şu an stock değerlere aldım birkaç saattir God of War oynuyorum hiçbir sorun yok sanırım OC yaptığım için oldu ben biraz daha normal şekilde kullanayım eğer tekrar olursa dediğiniz sürücüyü kuracağım.

Hocam YouTube'da yabancı bir kanal vardı ondan bakarak yaptım %20 %10 civarı da performans artışı oldu fakat sorun çıkmasaydı iyiydi.

Hocam bende aynı kartı aldım 1 hafta oldu senin problemini yaşıyorum oyun gidiyor sadece WattMan falan yazmıyor bende nasıl çözebildinmi?

@Ehweniscer, @yapiz

Hocam dün yine aynı olay oldu, zaten her bilgisayarı açtığımda İngilizce sürücüyü tekrar kurun uyarısı veriyordu, bu olaydan sonra sizin dediğiniz sürücüyü, eskisini DDU ile silerek kurdum. Şu an yine bir sorun yok gibi duruyor. 1 hafta daha böyle kullanacağım sorun çıkarsa zaten aktif onarım talebim var onun günü dolmadan garantiye göndereceğim sorun varsa iade edilecekmiş iade edilirse şimdilik 2060 almayı düşünüyorum.

@Ehweniscer, @yapiz

hocam dün yine aynı olay oldu, zaten her bilgisayarı açtığımda İngilizce sürücüyü tekrar kurun uyarısı veriyordu, bu olaydan sonra sizin dediğiniz sürücüyü, eskisini DDU ile silerek kurdum. Şu an yine bir sorun yok gibi duruyor. 1 hafta daha böyle kullanacağım sorun çıkarsa zaten aktif onarım talebim var onun günü dolmadan garantiye göndereceğim sorun varsa iade edilecekmiş iade edilirse şimdilik 2060 almayı düşünüyorum.

Hocam şu an hangi sürücüyü kullanıyorsunuz? Ben son sürümü kullanıyorum 2 hafta oldu yanlış kapatma hariç bir kere bile WattMan almadım.

Hocam şu an hangi sürücüyü kullanıyorsunuz? Ben son sürümü kullanıyorum 2 hafta oldu yanlış kapatma hariç bir kere bile WattMan almadım.

Konuda bana önetilen sürücüyü kullanıyorum şu an.

@Ehweniscer @yapiz hocam bugün bilgisayarı yine sorunsuz kullanıyordum. Fakat az önce sürücü zaman aşımı gibi bir hata verdi. Raporu gönder dedim o sırada bilgisayarın imleci dondu fareyi hareket ettirdiğimde titriyordu. Alt Tab yaptığımda aşağıdaki hatayı verdiği gördüm, daha sonra enter a bastım hata gitti rapor gönder kısmına geldi mouse yine hareket etmiyordu. Alt F4 yaptım orada kapandı fakat mouse yine aynı bende alt F4 ve ok tuşları ile oturumu kapadım tekrar bilgisayarı açtım bir sorun yok şu an. Sizce ekran kartını artık garantiye göndermeli miyim?

Not: Ekran katı almadan önce bilgisayarım tek bir hata dahi vermemişti.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı